GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuje starego przeboju.. Just 5 ;)

02.12.2006
20:16
smile
[1]

Larturo [ Centurion ]

Poszukuje starego przeboju.. Just 5 ;)

Mam taka sprawę poszukuje starego przeboju zespołu "Just5"

Niemogę nic znaleźć..

A to jest fajny stary zespół może ktos go pamieta z hitów takich jak:
Kolorowe sny,
Gdzie nie ma róż,
Black Jack,
Dzieci słońca
Z góry wielkie dzieki :)

04.12.2006
16:21
smile
[2]

Larturo [ Centurion ]

A no jednak nikt nie pamieta tego zespołu.. Ajj nio wielki hit to był heh a teraz poszukuję cos na ich temat albo mp3 albo cos innego :)

04.12.2006
16:23
[3]

gladius [ Subaru addict ]

Kiedyś chyba śpiewali piosenkę o onanistach:
Kolorowe sny
kiedy ja
dotykam siebie


Czy coś w tym stylu

04.12.2006
16:26
smile
[4]

Coolfon [ Zaleś ]

"Kolorowe sny" w wykonaniu Kangaros imo 100 razy lepsze!

04.12.2006
16:29
smile
[5]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.