GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak zmnijeszyc rozmiar siatki, do której są przyciągane ikony na pulpici...

02.12.2006
19:50
[1]

Aurelius [ Konsul ]

jak zmnijeszyc rozmiar siatki, do której są przyciągane ikony na pulpici...

macie jakies pomysly?

02.12.2006
20:10
smile
[2]

Jeremy [ Konsul ]

Nie wiem czy o to Ci dokładnie chodzi ale:

Prawym kl. myszy na pulpit -> Właściwości -> zakł. Wygląd -> Zaawansowane -> rozwijane menu: rozmieszczenie ikon poziome/pionowe -> Zmieniasz rozmiar dla każdego z nich.

02.12.2006
21:35
smile
[3]

Aurelius [ Konsul ]

dzieki!!!!! jestes wielki :)

03.12.2006
12:55
[4]

Jeremy [ Konsul ]

No problem :)

03.12.2006
13:28
smile
[5]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

ciekawe :) nie wiedzialem ze można

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.