Aurelius [ Konsul ]
jak zmnijeszyc rozmiar siatki, do której są przyciągane ikony na pulpici...
macie jakies pomysly?

Jeremy [ Konsul ]
Nie wiem czy o to Ci dokładnie chodzi ale:
Prawym kl. myszy na pulpit -> Właściwości -> zakł. Wygląd -> Zaawansowane -> rozwijane menu: rozmieszczenie ikon poziome/pionowe -> Zmieniasz rozmiar dla każdego z nich.

Aurelius [ Konsul ]
dzieki!!!!! jestes wielki :)
Jeremy [ Konsul ]
No problem :)

Scatterhead [ łapaj dzień ]
ciekawe :) nie wiedzialem ze można