pumiasty [ Centurion ]
Switch pod Switchem...
Takie pytanko. Chcac podlaczyc dwa komputery do internetu, uzyje switcha. Z tego switcha leci kabel sygnalowy do switcha uslugodawcy na korytarzu [zamkniety w skrzynce]. Siec jak w bloku, pod switcha kilku klientow... Czy jest jakas mozliwosc ze uslugodawca nakryje moje polaczenie ze jest rozlaczane na dwa komputery? Wiem ze to nielegalne, ale potrzebne na jakis czas... IP jest stale... Pozdrawiam
hctkko [ The Prodigy ]
Tak. Rozpozna po adresie MAC karty sieciowej.
pumiasty [ Centurion ]
a da sie jakos zamaskowac?

hctkko [ The Prodigy ]
Nie. Za to w co nowszych kartach można zmienić sobie MAC :)