GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Switch pod Switchem...

02.12.2006
19:38
[1]

pumiasty [ Centurion ]

Switch pod Switchem...

Takie pytanko. Chcac podlaczyc dwa komputery do internetu, uzyje switcha. Z tego switcha leci kabel sygnalowy do switcha uslugodawcy na korytarzu [zamkniety w skrzynce]. Siec jak w bloku, pod switcha kilku klientow... Czy jest jakas mozliwosc ze uslugodawca nakryje moje polaczenie ze jest rozlaczane na dwa komputery? Wiem ze to nielegalne, ale potrzebne na jakis czas... IP jest stale... Pozdrawiam

02.12.2006
19:46
[2]

hctkko [ The Prodigy ]

Tak. Rozpozna po adresie MAC karty sieciowej.

02.12.2006
19:53
[3]

pumiasty [ Centurion ]

a da sie jakos zamaskowac?

03.12.2006
10:30
smile
[4]

hctkko [ The Prodigy ]

Nie. Za to w co nowszych kartach można zmienić sobie MAC :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.