GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

APEL odnosnie uzytkownika Orzołek

02.12.2006
18:45
smile
[1]

Jerryzzz [ E ]

APEL odnosnie uzytkownika Orzołek

Myli czat z forum, nie dopisujcie sie do jego watek i predzej czy pozniej nastanie spokoj...

02.12.2006
18:48
smile
[2]

Chmielek [ Warrior of the World ]

i po co był ten wątek kazdy myslący uzytkownik i tak nie dopisze sie do jego wątku a ten ktory sie dopiesz bedize poprostu skonczonym debilem i spamerem ale ciekawe ilu debili jest na forum :D :P

02.12.2006
18:49
[3]

Jerryzzz [ E ]

Moze chcialem wlasnie temu "debilstwu", jak to nazwales, zapobiec? :) Bo niektorzy, jak widac, musza koniecznie sie do takich watkow dopisac...

02.12.2006
18:53
[4]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Ja tych wątków nawet nie widziałem, bo mam odznaczoną kategorię "wyścigi" :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.