
Jerryzzz [ E ]
APEL odnosnie uzytkownika Orzołek
Myli czat z forum, nie dopisujcie sie do jego watek i predzej czy pozniej nastanie spokoj...

Chmielek [ Warrior of the World ]
i po co był ten wątek kazdy myslący uzytkownik i tak nie dopisze sie do jego wątku a ten ktory sie dopiesz bedize poprostu skonczonym debilem i spamerem ale ciekawe ilu debili jest na forum :D :P
Jerryzzz [ E ]
Moze chcialem wlasnie temu "debilstwu", jak to nazwales, zapobiec? :) Bo niektorzy, jak widac, musza koniecznie sie do takich watkow dopisac...
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Ja tych wątków nawet nie widziałem, bo mam odznaczoną kategorię "wyścigi" :P