GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HOMM V Kuźnia Przeznaczenia - ma już ktoś?

02.12.2006
18:43
smile
[1]

WTF? [ Pretorianin ]

HOMM V Kuźnia Przeznaczenia - ma już ktoś?

Podobno wyszedł już pierwszego grudnia. Właśnie gram w kampanię Heroes V i się zastanawiam nad kupnem dodatku. Podobno ulepsza dużo rzeczy, jak i edytor map. Jakieś relacje z gry?:) Kupię na pewno, ale nie wiem, czy kupować dopiero po przejściu zwykłych Heroesów (bo będzie mi się wtedy nudziło, bez nowych kampanii;)) czy - jeśli dużo polepsza - od razu:)

Z góry dzięki

02.12.2006
19:25
[2]

Nerever [ Centurion ]

dzięki niemu mapy się losowo generują
ale w podstawce nic nie zmienia

to jest tak jakby nowa gra (całkiem osobna ikonka)
tylko do uruchomienia potrzebuje podstawki

02.12.2006
20:15
smile
[3]

WTF? [ Pretorianin ]

łeee... a ja już myślałem, że dodaje coś normalnej grze... a to jakaś osobna... cóż, dzięki:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.