
WTF? [ Pretorianin ]
HOMM V Kuźnia Przeznaczenia - ma już ktoś?
Podobno wyszedł już pierwszego grudnia. Właśnie gram w kampanię Heroes V i się zastanawiam nad kupnem dodatku. Podobno ulepsza dużo rzeczy, jak i edytor map. Jakieś relacje z gry?:) Kupię na pewno, ale nie wiem, czy kupować dopiero po przejściu zwykłych Heroesów (bo będzie mi się wtedy nudziło, bez nowych kampanii;)) czy - jeśli dużo polepsza - od razu:)
Z góry dzięki
Nerever [ Centurion ]
dzięki niemu mapy się losowo generują
ale w podstawce nic nie zmienia
to jest tak jakby nowa gra (całkiem osobna ikonka)
tylko do uruchomienia potrzebuje podstawki

WTF? [ Pretorianin ]
łeee... a ja już myślałem, że dodaje coś normalnej grze... a to jakaś osobna... cóż, dzięki:)