GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kiedy oni przestaną przynosić wstyd Polsce?

02.12.2006
17:01
smile
[1]

miki [ Pretorianin ]

Kiedy oni przestaną przynosić wstyd Polsce?

02.12.2006
17:02
smile
[2]

kNoX! [ Chor��y ]

ROTFL ! : D nigdy ?

02.12.2006
17:04
[3]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

*głos DD z "Laboratorium Dextera"*

Uuuuuu.... co to jest?!!

02.12.2006
17:19
smile
[4]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

02.12.2006
17:20
smile
[5]

--^^Krzysztof Kononowicz^^-- [ Junior ]

Hehe dobre...

02.12.2006
17:22
[6]

master53 [ Hans Kloss ]

Nie zrozumiałem jakoś przesłania autora wątku w tym filmiku

02.12.2006
17:25
[7]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Cóż, może i nasz prezydent nie jest zbyt sprawny manualnie, ale przynajmniej nie myli Słowenii ze Słowacją, nie każe też mniejszym państwom siedzieć cicho.

Uważacie, że to przynosi Polsce wstyd?
Zabawne.

02.12.2006
17:33
[8]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Bo to nie jest Prezydent wybitny ale statystyczny Polak, może chodzić w białych skarpetach, jest zakompleksiony, szuka kogoś kto chce mu strzelić w plecki...

02.12.2006
17:36
[9]

Gibon91 [ @ ]

I tak nie przebiję mojej nauczycielki z Chemii, która wzięła zapalniczkę i z pytaniem do klasy "umie sie ktoś tym obsługiwać?"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.