
miki [ Pretorianin ]
Kiedy oni przestaną przynosić wstyd Polsce?

kNoX! [ Chor��y ]
ROTFL ! : D nigdy ?
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
*głos DD z "Laboratorium Dextera"*
Uuuuuu.... co to jest?!!

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

--^^Krzysztof Kononowicz^^-- [ Junior ]
Hehe dobre...
master53 [ Hans Kloss ]
Nie zrozumiałem jakoś przesłania autora wątku w tym filmiku
Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]
Cóż, może i nasz prezydent nie jest zbyt sprawny manualnie, ale przynajmniej nie myli Słowenii ze Słowacją, nie każe też mniejszym państwom siedzieć cicho.
Uważacie, że to przynosi Polsce wstyd?
Zabawne.
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Bo to nie jest Prezydent wybitny ale statystyczny Polak, może chodzić w białych skarpetach, jest zakompleksiony, szuka kogoś kto chce mu strzelić w plecki...
Gibon91 [ @ ]
I tak nie przebiję mojej nauczycielki z Chemii, która wzięła zapalniczkę i z pytaniem do klasy "umie sie ktoś tym obsługiwać?"