GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nagrywanie

02.12.2006
16:33
[1]

halski88 [ Pan Prezes ]

nagrywanie

mam plyte verbatim 52x, chce nagrac plyte audio na stara wieze, ale niestety nie moge ustawic mniejszej predkosci niz 12x. Wiecie jak zrobic zeby dalo sie nagrywac 8x. mam benq dw1615 bodaj.

02.12.2006
16:35
[2]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

wyższej prędkosci wieza nie czyta??

Musisz popatrzeć w opcjach. Jest też możliwe że płyta nie da sie nagrywac w nizszej prędkości albo nagrywarka (w co wątpie)

02.12.2006
16:35
[3]

N2 [ negroz ]

Kwestia płyty. Kup inną/starszą.

02.12.2006
17:07
[4]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

To, ze płyty audio najlepiej się nagrywa jak najmniejszymi prędkościami nie znaczy, że 12x to już za szybko. Najlepiej nagrywać z prędkością do 16x.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.