halski88 [ Pan Prezes ]
nagrywanie
mam plyte verbatim 52x, chce nagrac plyte audio na stara wieze, ale niestety nie moge ustawic mniejszej predkosci niz 12x. Wiecie jak zrobic zeby dalo sie nagrywac 8x. mam benq dw1615 bodaj.
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
wyższej prędkosci wieza nie czyta??
Musisz popatrzeć w opcjach. Jest też możliwe że płyta nie da sie nagrywac w nizszej prędkości albo nagrywarka (w co wątpie)
N2 [ negroz ]
Kwestia płyty. Kup inną/starszą.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
To, ze płyty audio najlepiej się nagrywa jak najmniejszymi prędkościami nie znaczy, że 12x to już za szybko. Najlepiej nagrywać z prędkością do 16x.