GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

O której dziś są skoki ?

02.12.2006
16:18
smile
[1]

gucio_7777 [ Konsul ]

O której dziś są skoki ?

Przperaszam za głupie pytanie, ale w programie TV nie pisze, a na necie nie moge znaleźć o której dziś zaczynają sie Skoki narciarskie w Lillehammer ?

02.12.2006
16:19
[2]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Wlasnie trwają.

02.12.2006
16:43
[3]

Zośka. [ Legionista ]

Pechowo zaczęły się dziś skoki dla nas ,Małysz miał upadek

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.