GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Codename Panzers Faza Druga Multiplayer

02.12.2006
16:13
[1]

Browarinho [ Chor��y ]

Codename Panzers Faza Druga Multiplayer

Chce zagrac przez neta w Codename Panzers faza druga. Pojawia sie okienko z podlaczaniem. Czekam. Dochodzi do 0 sekund i pisze ze jest blad jakis tam z podlaczeniem. Czy potrzebne jest GameSpy czy co??? Pomozcie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.