Browarinho [ Chor��y ]
Codename Panzers Faza Druga Multiplayer
Chce zagrac przez neta w Codename Panzers faza druga. Pojawia sie okienko z podlaczaniem. Czekam. Dochodzi do 0 sekund i pisze ze jest blad jakis tam z podlaczeniem. Czy potrzebne jest GameSpy czy co??? Pomozcie.