GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak ominąć limit w neostradzie.

02.12.2006
15:29
[1]

mefek [ Pretorianin ]

Jak ominąć limit w neostradzie.

Mam neo 512 modem livebox.CZy można ominąć limit w neostradzie?

02.12.2006
15:32
smile
[2]

Regis [ ]

02.12.2006
15:33
[3]

Jerryzzz [ E ]

Tak, mozna go dokupic...

02.12.2006
15:34
[4]

yasiu [ Generaďż˝ ]

albo zmienić operatora na takiego bez limitów :)

02.12.2006
15:41
[5]

mikmac [ Senator ]

czy kazdy polak musi oszukiwac?
mamy to w genach?

02.12.2006
15:42
smile
[6]

Kurdt [ Modrzew ]

mikmac -> Nie, w dupie. :P

02.12.2006
16:22
[7]

blood [ Killing Is My Business ]

mefek - Omijanie limitu w neostradzie masz opisane w tym samym poradniku, w którym podany jest sposób na przyspieszenie internetu.

02.12.2006
18:28
smile
[8]

Virtual_M@N [ Konsul ]

not again....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.