
Kolczes [ I Love Quiet ]
Konieczna pomoc w FF X :(
Witam. Mam problem z grą FF X - otóż jestem w świątyni Djose, i są tam te sfery które trzeba odpowiednio poukładać tak, aby otworzyć przejście. Teraz się zablokowałem - od godziny nic nie mogę zrobić. Jestem w momencie, gdzie już otworzyły się drzwi a jedyne co za nimi widzę to jakaś dziura i pełno prądów elektrycznych w niej. Co robić?:( Bardzo proszę o pomoc :(
zarith [ ]
tzn jak rozumiem zdobyłes już trzecią sferę za pomocą 'postumentu' i otworzyłeś drzwi? jeśli tak to
Hawkman [ Pretorianin ]
Niestety nie pamiętam, bo dawno w to grałem. Ale też się tam męczyłem... To nie może być aż takie trudne ! Pokombinuj !! Będziesz miał dużą satysfakcję.

Kolczes [ I Love Quiet ]
Wielkie dzięki Zarith :)