GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Konieczna pomoc w FF X :(

02.12.2006
14:54
smile
[1]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Konieczna pomoc w FF X :(

Witam. Mam problem z grą FF X - otóż jestem w świątyni Djose, i są tam te sfery które trzeba odpowiednio poukładać tak, aby otworzyć przejście. Teraz się zablokowałem - od godziny nic nie mogę zrobić. Jestem w momencie, gdzie już otworzyły się drzwi a jedyne co za nimi widzę to jakaś dziura i pełno prądów elektrycznych w niej. Co robić?:( Bardzo proszę o pomoc :(

02.12.2006
15:05
[2]

zarith [ ]

tzn jak rozumiem zdobyłes już trzecią sferę za pomocą 'postumentu' i otworzyłeś drzwi? jeśli tak to

spoiler start

wyjmij te dwie sfery ze ściany wsadż w postument i zdaje się przepchnij przez drzwi
spoiler stop

02.12.2006
15:05
[3]

Hawkman [ Pretorianin ]

Niestety nie pamiętam, bo dawno w to grałem. Ale też się tam męczyłem... To nie może być aż takie trudne ! Pokombinuj !! Będziesz miał dużą satysfakcję.

02.12.2006
15:18
smile
[4]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Wielkie dzięki Zarith :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.