GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Powtórka meczu...

02.12.2006
14:46
[1]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Powtórka meczu...

Niestety siła wyższa nie pozwoliła mi obejrzeć dzisiejszego spotkania Polaków z reprezentacją Bułgarii. Czy ktoś wie na jakiej stacji i o której będzie można zobaczyć powtórke ? Zwykle powtarzali mecze siatkarskie na Polsacie w godzinach wieczornych, jednak widze, że dzisiaj nic takiego nie ma miejsca...

02.12.2006
14:48
[2]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Za 20 minut na Polsacie, ale to bedzie 2 godzinny skrot

znaczy o 15, czyli do konca 20 minut :)

02.12.2006
14:48
[3]

DavidG [ Junior ]

Polsat Sport 13.30 (trwa) i 00.30

02.12.2006
15:05
[4]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Dziękuje, zobacze co to mamy na Polsacie zwykłym teraz, bo PS niestety nie mam...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.