GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

2 problemy dotyczące obrazków i GG...

02.12.2006
14:45
smile
[1]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

2 problemy dotyczące obrazków i GG...

Mam 2 pytanka, mianowicie wiecie moze co jest z moim kompem?? xD
Niekiedy nie chca mi sie wogole obrazki wyswietlac, zamiast tego mam ten charakterystyczny kwadracik z czerwonym X, nawet jak na niego klikne Pokaz obraz to nic sie nie dzieje, wczesniej mi to dzialalo a tera nie, nie wiem czemu, tak samo jesli rozchodzi sie o GG, jak chce komus (lub kto mi) przeslac jakis plik lub obraz to pisze mi (lub temu komus) ze mam ustawiona zapore firewall, no tak tyle ze ja nic nie ustawialem, mam wszystko tak jak mialem przed formatem (ktorego robilem niecaly miech temu) a nie dziala. Bylbym wdzieczny za pomoc.

PS. Szukalem podobnego watku ale nie znalazlem, jesli istnieje to nie bijcie mnie... xD

02.12.2006
15:34
smile
[2]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

Nikt mi nie pomoże??? :(



Chyba nie......

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.