GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Są już piraci z karaibów 2 na dvd w wypożyczalniach ?

02.12.2006
14:43
[1]

NextDoorNikki [ Centurion ]

Są już piraci z karaibów 2 na dvd w wypożyczalniach ?

Tak jak w temacie^ Nie chce mi się iść sprawdzać a jeszcze tego filmu nie oglądałem :)

02.12.2006
14:46
[2]

drago14 [ Konsul ]

reklama w telewizji juz jest więc powinni byc

02.12.2006
14:46
smile
[3]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

U mnie juz sa ale chyba bede to musial zamowic. Maja 2 plyty i od 3 dni jest niedostepna (na zamowienie dopiero na 4 dzien xD)... ;/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.