
MDstc [ Pretorianin ]
Szybkie pytanie-zasilacz ?
Witam kiedyś was się pytałem który zasilacz Chiefteca wybrać z któryś tam podanych. Ale słyszałem opinie że lubią się one palić dlatego zdecydowałem że lepiej kupić jakiś porządny Tagana do 430 wat. Zastanawiam się nad tymi
jak macie jakieś inne porady to piszcie mam tylko 330 zł na zasilacz ?
ps. I czy ten drugi obsługuje tylko płyty z SLI ?
grzybik [ Pretorianin ]
Te tagany to kiepski wybor w tym przedziale cenowym (z deka przestarzala juz konstrukcja)
, o wiele lepszy bedzie jakis seasonic s12, topower p3, topower p7, czy nawet nowe modele chiefteca z serii cft___a12, a palic to sie lubily stare chiefteki z serii hpc ktorych od dawna nie juz w sprzedarzy, te nowe sa wporzo.
MDstc [ Pretorianin ]
Grzybik a ten jest dobry na płyte główną MSI ?
Akurat te wybrałem tylko bo były na allegro na innych sklepach nie szukam bo długo się czeka na przesyłke.
grzybik [ Pretorianin ]
Jak juz konieczne z allegro: