GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dungeon Siege I - pytanko

02.12.2006
14:16
[1]

adamis [ 127.0.0.1 hack me! ]

Dungeon Siege I - pytanko

Czy w DS I da sie jakos ustawic, zeby kolesie poza mną z druzyny sami chlali heal potiony ?

02.12.2006
14:36
smile
[2]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Obawiam sie ze nie... Trzeba albo wciskać "H" albo trzymac ich z tyłu i zrobic z nich np. łuczników

03.12.2006
10:51
[3]

adamis [ 127.0.0.1 hack me! ]

A moze jednak jest jakis sposob?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.