
Baalnazzar [ Pretorianin ]
alt + l nie dziala. Heeeeeelp!
Przeinstalowalem system i skrót alt + l nie dziala, co utrudnia pisanie czegokolwiek. Keedyś to usunąlem ale nie pamiętam jak. Jedyne co pamiętam to że to by problem chipsetu Nforce4 ale nie pamiętam jak się go niwelowalo.
jajko w imadle [ Pretorianin ]
a przypadkiem nie ati control center i skróty klawiszowe? albo hotkeys'y w winampie?
Baalnazzar [ Pretorianin ]
Nie. ALT + L I nie mogę noemalnie slowa lyżka czy lóżko napisać :(
Lysack [ Latino Lover ]
Ł ł - skopiuj sobie:)
a napisz mi "bez łaski" :D
matisf [ X ]
a nie ktory alt naciskasz ?
szymaniak [ co? ]
alt dobry wciska bo inne polskie litery wstukał ;)
Baalnazzar [ Pretorianin ]
No wlaśnie. Wystukuję polskie znaki. Poza tym już to kiedyś naprawilem ale nie pamiętam jak... Wiem tylko, że dzieje się tak czasem przy plytach glównych z Nforce4 i jakąś drobną operację trzeba w związku z tym przeprowadzić. Problem w tym, że nie pamiętam jaką
Baalnazzar [ Pretorianin ]
Już mam. trzeba było klawisze dostępu wyłączyć we właściwościach grafy bo był konflikt:)