GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

alt + l nie dziala. Heeeeeelp!

02.12.2006
13:48
smile
[1]

Baalnazzar [ Pretorianin ]

alt + l nie dziala. Heeeeeelp!

Przeinstalowalem system i skrót alt + l nie dziala, co utrudnia pisanie czegokolwiek. Keedyś to usunąlem ale nie pamiętam jak. Jedyne co pamiętam to że to by problem chipsetu Nforce4 ale nie pamiętam jak się go niwelowalo.

02.12.2006
13:52
[2]

jajko w imadle [ Pretorianin ]

a przypadkiem nie ati control center i skróty klawiszowe? albo hotkeys'y w winampie?

02.12.2006
14:01
[3]

Baalnazzar [ Pretorianin ]

Nie. ALT + L I nie mogę noemalnie slowa lyżka czy lóżko napisać :(

02.12.2006
14:03
[4]

Lysack [ Latino Lover ]

Ł ł - skopiuj sobie:)

a napisz mi "bez łaski" :D

02.12.2006
14:04
[5]

matisf [ X ]

a nie ktory alt naciskasz ?

02.12.2006
14:21
[6]

szymaniak [ co? ]

alt dobry wciska bo inne polskie litery wstukał ;)

02.12.2006
14:27
[7]

Baalnazzar [ Pretorianin ]

No wlaśnie. Wystukuję polskie znaki. Poza tym już to kiedyś naprawilem ale nie pamiętam jak... Wiem tylko, że dzieje się tak czasem przy plytach glównych z Nforce4 i jakąś drobną operację trzeba w związku z tym przeprowadzić. Problem w tym, że nie pamiętam jaką

02.12.2006
14:36
[8]

Baalnazzar [ Pretorianin ]

Już mam. trzeba było klawisze dostępu wyłączyć we właściwościach grafy bo był konflikt:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.