GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przerabianie muzyki.

02.12.2006
13:30
[1]

mefek [ Pretorianin ]

Przerabianie muzyki.

Nagrałem na mp3 muzykę i wrzuciłem na kompa i chciałbym to pomiksować ale nie wiem jak to zrobić i jakim programem.Wiec się was pytam GOLowicze jak to zrobić i jakim programem.

02.12.2006
13:31
[2]

yasiu [ Generaďż˝ ]

napisz może co dokładnie chcesz zrobić - bo pomiksować nie brzmi dla mnie jasno :)

02.12.2006
13:33
smile
[3]

John_Kruger [ Baron ]

zapytaj tutaj:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5706429&N=1

02.12.2006
14:02
[4]

mefek [ Pretorianin ]

chodzi mi o to żeby np. jakieś efekty dodać czy połączyć kawałki z innych piosenek

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.