mefek [ Pretorianin ]
Przerabianie muzyki.
Nagrałem na mp3 muzykę i wrzuciłem na kompa i chciałbym to pomiksować ale nie wiem jak to zrobić i jakim programem.Wiec się was pytam GOLowicze jak to zrobić i jakim programem.
yasiu [ Generaďż˝ ]
napisz może co dokładnie chcesz zrobić - bo pomiksować nie brzmi dla mnie jasno :)

John_Kruger [ Baron ]
zapytaj tutaj:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5706429&N=1
mefek [ Pretorianin ]
chodzi mi o to żeby np. jakieś efekty dodać czy połączyć kawałki z innych piosenek