curian courden [ Junior ]
Need 4 Speed razem wzięte
Jeśli chodzi o nfs to grałem we wszystkie części poza The need for speed i nfs u1
Chociaż każdy przeszedłem prawie do końca (szczegulnie ulubiony nfs hs który zawsze kończyłem na 9 epizodzie) to z wszystkich przeszedłem nfs: 2,3,5,u2,mw i dzisiaj Carbon
Moim zdaniem zdecydowanie i tak najleprza jest 4 ale podobał mi się dość mw.
Planuje właśnie zainstalomać nfs 4 który właśnie na xp nie idzie i tu cza będzie chyba podziękować koledze Goozysowi.
Aha jeśli chodzi o (5) Porshe 2000 to na xp banalnie go odpalić.
wystarczy na właściwościach w każdym pliku osobno zmienić system z 95 na 98/Me
U wielu kumpli testowałem ten sposó i zawsze działał
jak by ktoś coś chciał to pisać i się nie krempować
ja zawsze odpisuje.
A właśnie : nfs hs lubie bo jest zachowan prowadzenie samochodu, ciekawie zrobiona kariera, tryb uszkodaeń no i podstawa wycaista zabawa na dwóch .
Zaden inny nfs nie sprawiał tyle radości
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
nfs hs??
hohner111 [ TransAm ]
high stakes
DARKI [ Konsul ]
Masz na myśli Need for Speed High Stakes?
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
eee nie znam?

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
a był taki nfa albo jest "Need for Speed High Stakes"
Super Kotlet [ Schabowy ]
Był i Jest...
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=761

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
---> curian courden
Wzruszyła mnie twoja historia. Cudownie, że zechciałeś się podzielić przemyśleniami na temat NFS, Wszechświata i Całej Reszty..