GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Need 4 Speed razem wzięte

02.12.2006
13:21
[1]

curian courden [ Junior ]

Need 4 Speed razem wzięte

Jeśli chodzi o nfs to grałem we wszystkie części poza The need for speed i nfs u1
Chociaż każdy przeszedłem prawie do końca (szczegulnie ulubiony nfs hs który zawsze kończyłem na 9 epizodzie) to z wszystkich przeszedłem nfs: 2,3,5,u2,mw i dzisiaj Carbon
Moim zdaniem zdecydowanie i tak najleprza jest 4 ale podobał mi się dość mw.
Planuje właśnie zainstalomać nfs 4 który właśnie na xp nie idzie i tu cza będzie chyba podziękować koledze Goozysowi.
Aha jeśli chodzi o (5) Porshe 2000 to na xp banalnie go odpalić.
wystarczy na właściwościach w każdym pliku osobno zmienić system z 95 na 98/Me
U wielu kumpli testowałem ten sposó i zawsze działał
jak by ktoś coś chciał to pisać i się nie krempować
ja zawsze odpisuje.
A właśnie : nfs hs lubie bo jest zachowan prowadzenie samochodu, ciekawie zrobiona kariera, tryb uszkodaeń no i podstawa wycaista zabawa na dwóch .
Zaden inny nfs nie sprawiał tyle radości

02.12.2006
13:38
[2]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

nfs hs??

02.12.2006
13:39
[3]

hohner111 [ TransAm ]

high stakes

02.12.2006
13:40
[4]

DARKI [ Konsul ]

Masz na myśli Need for Speed High Stakes?

02.12.2006
14:14
[5]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

eee nie znam?

02.12.2006
14:17
smile
[6]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

a był taki nfa albo jest "Need for Speed High Stakes"

02.12.2006
14:21
[7]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Był i Jest...
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=761

02.12.2006
14:24
smile
[8]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

---> curian courden

Wzruszyła mnie twoja historia. Cudownie, że zechciałeś się podzielić przemyśleniami na temat NFS, Wszechświata i Całej Reszty..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.