GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pad czy klawiatura?

02.12.2006
12:59
[1]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Pad czy klawiatura?

Chce pograć w fifkę we dwoje na jednym kompie. Co lepiej - kupić taką przejściówkę i podłączyć dwie klawiatury, czy w podobnej cenie kupić pada?

Czym gra się wygodniej (mówiąc o padzie, nie myślę o Logitechu za stówę, a o czymś najprostszym)?

02.12.2006
13:03
smile
[2]

Jeckyl [ Rekrut ]

Pad

02.12.2006
13:04
[3]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

W fife to na klawiaturze! Na padzie to najlepjej w PES!

02.12.2006
13:07
[4]

EG2006_43991898 [ Krasnoludki w klatce ]

up

02.12.2006
13:28
smile
[5]

areees [ Pretorianin ]

o co chodzi z ta przejsciówkął na dwie klawiatury ??? można grać na 2 klawiaturach (we dwoje) w fife nie zmieniając sterowania ??? Prosiłbym o odpowiedź

02.12.2006
13:47
[6]

Osacz [ ony ]

Pad Dual Shock 2 z PS2 i przejściówka usb/ps2

02.12.2006
13:50
[7]

Strodus [ Couch Potato ]

Oczywiście, że korzystniej jest kupić Pada. Nawet się nie zastanawiaj. Na klawiaturze gra się tragicznie.

02.12.2006
13:52
[8]

xanat0s [ Wind of Change ]

Najlepszym wyjściem jest... kupno dwóch padów :) Jeśli kupisz jakieś tanie modele to nie uderzy to za bardzo po kieszeni, a przyjemność z gry będzie znacznie większa - na klawiaturze gra się o wiele gorzej niż na padzie, więc mogą wystąpić sprzeczki kto na czym gra :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.