PrzemQ 09 [ Konsul ]
Pad czy klawiatura?
Chce pograć w fifkę we dwoje na jednym kompie. Co lepiej - kupić taką przejściówkę i podłączyć dwie klawiatury, czy w podobnej cenie kupić pada?
Czym gra się wygodniej (mówiąc o padzie, nie myślę o Logitechu za stówę, a o czymś najprostszym)?

Jeckyl [ Rekrut ]
Pad
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
W fife to na klawiaturze! Na padzie to najlepjej w PES!
EG2006_43991898 [ Krasnoludki w klatce ]
up

areees [ Pretorianin ]
o co chodzi z ta przejsciówkął na dwie klawiatury ??? można grać na 2 klawiaturach (we dwoje) w fife nie zmieniając sterowania ??? Prosiłbym o odpowiedź
Osacz [ ony ]
Pad Dual Shock 2 z PS2 i przejściówka usb/ps2
Strodus [ Couch Potato ]
Oczywiście, że korzystniej jest kupić Pada. Nawet się nie zastanawiaj. Na klawiaturze gra się tragicznie.
xanat0s [ Wind of Change ]
Najlepszym wyjściem jest... kupno dwóch padów :) Jeśli kupisz jakieś tanie modele to nie uderzy to za bardzo po kieszeni, a przyjemność z gry będzie znacznie większa - na klawiaturze gra się o wiele gorzej niż na padzie, więc mogą wystąpić sprzeczki kto na czym gra :)