Minas Morgul [ Senator ]
Lustrzanka do 2300 zł
Hej
Myślę o zakupieniu jakiegoś niedrogiego sprzętu tego typu.
Wiem, że szkła itd. zeżrą później moje zarobki, ale jakaś baza musi być ;)
Nie znam się niestety na sprzęcie, więc liczę na pomoc.
Da się w tych granicach kupić coś sensownego?
Pozdrawiam,
MM
Jerryzzz [ E ]
Tu pytaj
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5693039&N=1
NMZC :)
Minas Morgul [ Senator ]
Dzięki
doktor_Wyspa [ Pretorianin ]
Polecam nikona d50 z kitowym obiektywem. W tej cenie ciezko o cos lepszego.
Minas Morgul [ Senator ]
Czyli np. takie cuś?
Nic zresztą specjalnie drogiego mnie nie interesuje ;)
titanium [ Senator ]
Nikon to jedna wielka porażka - do omijania szerokim lukiem.
zapraszam do stosownego wątku tematycznego :)