GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lustrzanka do 2300 zł

02.12.2006
12:42
[1]

Minas Morgul [ Senator ]

Lustrzanka do 2300 zł

Hej
Myślę o zakupieniu jakiegoś niedrogiego sprzętu tego typu.
Wiem, że szkła itd. zeżrą później moje zarobki, ale jakaś baza musi być ;)
Nie znam się niestety na sprzęcie, więc liczę na pomoc.

Da się w tych granicach kupić coś sensownego?
Pozdrawiam,
MM

02.12.2006
12:43
[2]

Jerryzzz [ E ]

Tu pytaj

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5693039&N=1

NMZC :)

02.12.2006
12:46
[3]

Minas Morgul [ Senator ]

Dzięki

02.12.2006
12:53
[4]

doktor_Wyspa [ Pretorianin ]

Polecam nikona d50 z kitowym obiektywem. W tej cenie ciezko o cos lepszego.

02.12.2006
13:08
[5]

Minas Morgul [ Senator ]

Czyli np. takie cuś?


Nic zresztą specjalnie drogiego mnie nie interesuje ;)

02.12.2006
13:20
[6]

titanium [ Senator ]

Nikon to jedna wielka porażka - do omijania szerokim lukiem.

zapraszam do stosownego wątku tematycznego :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.