GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Popełnił samobójstwo po odebraniu rachunku

02.12.2006
12:27
[1]

frer [ Freelancer ]

Popełnił samobójstwo po odebraniu rachunku

14-letni Li Hongbin z wioski w biednej prowincji Gansu na północnym zachodzie kraju popełnił samobójstwo, gdy otrzymał rachunek za sekstelefony na kwotę 1.800 juanów (230 dolarów).

Nastolatek popełnił samobójstwo wypijając środek chwastobójczy, gdy urzędnik z firmy telefonicznej zadzwonił do jego rodziców z żądaniem zapłaty gigantycznego, jak na miejscowe warunki, rachunku telefonicznego za rozmowy prowadzone w sierpniu. Najdłuższa konwersacja uwidoczniona w 16-stronicowym billingu trwała cztery godziny.

Minuta rozmowy pod specjalnym numerem sekstelefonu kosztuje w Chinach trzy juany. Średni dochód miesięczny chińskiego gospodarstwa wynosi 300 juanów.




Hahaha widać tam mają jeszcze głupsze powody do popełniania samobójstw niż dzieciarnia w Polsce. :D

02.12.2006
12:32
[2]

Smoleń [ Sumatran Rat-Monkey ]

Nie widzę nic śmiesznego w tym artykule, ale może jestem jakiś inny.

02.12.2006
12:35
[3]

Raynor [ Big Man ]

To co ty byś zrobił jakbyś dostał rachunek 6x większy niż twój miesięczny dochód?

02.12.2006
12:35
[4]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Mnie też to jakoś specjalnie nie śmieszy. Może to ty jesteś inny?

02.12.2006
12:37
[5]

Buczo. [ Scuderia Ferrari ]

Raynor --> Znalazł sobie dodatkową pracę.

02.12.2006
12:37
smile
[6]

Jerryzzz [ E ]

Ha ha ha :/

02.12.2006
12:38
smile
[7]

Da5id. [ Snufkin ]

Khe? Pierdolisz bez sensu. Gość dostał rachunek za telefon równy średniemu półrocznemu dochodowi gospodarstwa, to takie kurwa dziwne, że się załamał?

Buczo. ==> W wieku 14 lat?

02.12.2006
12:38
[8]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Również nie widzę w tym nic śmiesznego, chyba, iż tak bardzo Cię cieszy ludzka udręką i cierpienie.

02.12.2006
12:39
[9]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Śmieszne to nie jest jest, ale ten chłopak był żałosny. Najpierw nadzwonił tyle po dziwkach, potem bojąc się konsekwencji palnął se w łeb zamiast chociaż postarać się pomóc rodzicom w zdobyciu kasy na spłatę rachunku. Zamiast tego obciążył rodzinę kosztami pogrzebu, aczkolwiek nie wiem jak z tym mają się sprawy w ich kraiku.

02.12.2006
12:40
[10]

frer [ Freelancer ]

Da5id. --> Nie dziwne, ale głupie, jak można nabić taki rachunek, a potem się zabić kiedy się go zobaczy.

Mutant z Krainy OZ --> No właśnie, koleś zamiast próbować naprawić swój błąd wolał się zabić i zwalić problem na swoją rodzinę.

Kolczes --> Nie cieszy mnie ludzka udręka, ale nie rusza mnie (szczególnie wynikająca z głupoty).

02.12.2006
12:43
[11]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Co w tym śmiesznego? Zachowanie kolesia jest proste, zabił sie nie ma problemu.

Chińskie gospodarstwo miesiecznie ma 300 juanów...rachunek 1800...6 miesiecy pracy na rachunek...przesadził...

02.12.2006
12:44
[12]

Jerryzzz [ E ]

Lukis ---> 6 m-cy, a na przezycie? Utrzymanie?

02.12.2006
12:45
[13]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Mutant - Pomógł? Przecież oni by go prędzej sprzedali by zapłacić ten rachunek.

02.12.2006
12:47
[14]

frer [ Freelancer ]

Mondragorn --> Przynajmniej by trochę kasy mieli, a tak to co najwyżej tyle ile dostaną za jego organy jak sprzedadzą do przeszczepu. Zresztą nie wiadomo, bo jak się zatruł to nawet pewnie nie będzie co z niego wycinać.

02.12.2006
12:53
[15]

Squall [ Pretorianin ]

Mogl zlozyc wniosek o rozlozenie rachunku na raty...

02.12.2006
12:58
[16]

blanka20_02 [ Legionista ]

Zawsze uwazalam ze dawne poglady o samobojcach sa bez sensu (typu ze samobojcy nie ida do nieba, ze to wielki grzech - no takie tam co jescze prosperuje w glowach naszych dziadków) - przeciez nawet nie chowano samobojców na cmentzrach itd - no ale teraz gdy juz te poglady sie nieco zmenily - nikt nie uwaza ze to grzech czy cos tam a raczej bardzo wspolczuje takiego stanu psychicznego to zaczelo stawac sie moda (nie tylko u nas w kraju!) chyba nie nadazamy za postepem a moze jestesmy mniej odporni a moze faktycznie nie boimy sie juz przesadów ktroe kiedys niejednego powstrzymaly przed samobojstwem??

02.12.2006
12:59
[17]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Mondragorn--> A czy sprzedając go, nie była by to pomoc "z jego strony"? Teraz zamiast mieć jeden problem, mają dwa.

02.12.2006
13:03
smile
[18]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

On dostal nie rachunek rowny swoim polrocznym dochodom (zalozmy waszemu polrocznemu kieszonkowemu) tylko jego rodzicow. To tak jakby wasi rodzice musieli zaplacic 12 000 rachunku (zakldam, ze srednia praca w polsce na osobe to 1000 zeta).

02.12.2006
13:05
smile
[19]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

Czyli nadzwonił się po panienkach, a teraz rodzina będzie 3 lata sama pracować na zapłacenie za to i za pogrzeb. GG Xiao Ming...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.