GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Morrowind - problem?

02.12.2006
11:44
[1]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Morrowind - problem?

Mam dziwny problem. Zainstalowałem sobie Morka, po reinstalacji Wina no i teraz nie mam zadnych napisów (nie ma menu). Moge cos kliknac ale wyswietla sie okno bez napisów. Czym to jest spowodowane? Gra jest oryginalna z Xtra Klasyki. Przed reinstalacją Windy chodziła...

Z góry dziękuję za pomoc.

02.12.2006
12:10
[2]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Czy jest ktoś kto może mi pomóc?

02.12.2006
12:14
[3]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

Gra jest zpathowana??

Może, to wina sterowników do karty graficznej.

02.12.2006
12:17
[4]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

hmm...no gra jest z pewnoscia spatchowana, w koncu z Xtra klasyki a oni patchuja i jest to złota kolekcja, o sterownikach nie pomyślałem...

02.12.2006
13:55
[5]

Pablox8 [ Konsul ]

sprubuj gierke przeinstalować powinno być OK

02.12.2006
14:07
[6]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

Wydaje mi się, że to jest jednak problem sterowników.

02.12.2006
14:13
[7]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

już jest ok...zresetowałem kompa...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.