Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
Morrowind - problem?
Mam dziwny problem. Zainstalowałem sobie Morka, po reinstalacji Wina no i teraz nie mam zadnych napisów (nie ma menu). Moge cos kliknac ale wyswietla sie okno bez napisów. Czym to jest spowodowane? Gra jest oryginalna z Xtra Klasyki. Przed reinstalacją Windy chodziła...
Z góry dziękuję za pomoc.
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
Czy jest ktoś kto może mi pomóc?
Kozi89 [ Generaďż˝ ]
Gra jest zpathowana??
Może, to wina sterowników do karty graficznej.
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
hmm...no gra jest z pewnoscia spatchowana, w koncu z Xtra klasyki a oni patchuja i jest to złota kolekcja, o sterownikach nie pomyślałem...
Pablox8 [ Konsul ]
sprubuj gierke przeinstalować powinno być OK
Kozi89 [ Generaďż˝ ]
Wydaje mi się, że to jest jednak problem sterowników.
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
już jest ok...zresetowałem kompa...