GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Earth 2160 - prośba

02.12.2006
11:29
smile
[1]

Piotrus1pan [ Senator ]

Earth 2160 - prośba

Mam pewien kłopot, zgubiłem cd-key do Earth 2160 :( . Potrzebuje waszej pomocy nie chcem waszych cd-keyów ale czy by ktoś by mógł przysłać linka tu albo na e-maila [email protected] gdzie znajde generator kluczy odrazu mówie że mam orginała co do earth 2160, zdjęcia nie mogę dorzucić gdyż nie mam apartu cyfrowego :(

02.12.2006
11:34
smile
[2]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Tak, napewno każdy Ci uwierzy

02.12.2006
11:35
[3]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

na forum nie można publikować takich linków. Myśle że jak zadzwonisz do CD Projekt i podasz numer gry, zakupu albo coś podobnego to ci mogą podac

02.12.2006
12:00
smile
[4]

Piotrus1pan [ Senator ]

Jest problem że ja go kupiłem gdy był w gazecie earth 2160 i tu problem :(

02.12.2006
12:02
smile
[5]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Nie ma to jak piracić bardzo dobrą i tanią (20zł) polską grę.

02.12.2006
12:08
[6]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

Jeśli kupiłeś w Dobrej Grze, to nie kupiłeś w gazecie, tylko w jednym z środków dystrybucji. Dzwoń do Topware i poproś o nowy CD-Key.

Lukis17 -> CDP nie wydawał Eartha 2160.

02.12.2006
12:10
[7]

mineral [ Paragon ]

Nie wiem z czego te hihy. Sam niedawno szukałem cd-kya do Painkillera. Myślałem, że już go wyrzuciłem dawno do kosza, ale po paru godzinach poszukiwań odnalazłem. GL Piotru1pan.

02.12.2006
12:11
[8]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

nie chcem ale muszem

02.12.2006
12:21
[9]

mirencjum [ operator kursora ]

Właściwie to nie mam podstaw by Ci nie wierzyć. Nie można każdego od razu traktować jak pirata.
Sprawdź pocztę.

02.12.2006
13:28
smile
[10]

Piotrus1pan [ Senator ]

Thx mirecjum.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.