
Piotrus1pan [ Senator ]
Earth 2160 - prośba
Mam pewien kłopot, zgubiłem cd-key do Earth 2160 :( . Potrzebuje waszej pomocy nie chcem waszych cd-keyów ale czy by ktoś by mógł przysłać linka tu albo na e-maila [email protected] gdzie znajde generator kluczy odrazu mówie że mam orginała co do earth 2160, zdjęcia nie mogę dorzucić gdyż nie mam apartu cyfrowego :(

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Tak, napewno każdy Ci uwierzy
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
na forum nie można publikować takich linków. Myśle że jak zadzwonisz do CD Projekt i podasz numer gry, zakupu albo coś podobnego to ci mogą podac

Piotrus1pan [ Senator ]
Jest problem że ja go kupiłem gdy był w gazecie earth 2160 i tu problem :(

infernus67 [ Prezes Misiura ]
Nie ma to jak piracić bardzo dobrą i tanią (20zł) polską grę.
Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]
Jeśli kupiłeś w Dobrej Grze, to nie kupiłeś w gazecie, tylko w jednym z środków dystrybucji. Dzwoń do Topware i poproś o nowy CD-Key.
Lukis17 -> CDP nie wydawał Eartha 2160.
mineral [ Paragon ]
Nie wiem z czego te hihy. Sam niedawno szukałem cd-kya do Painkillera. Myślałem, że już go wyrzuciłem dawno do kosza, ale po paru godzinach poszukiwań odnalazłem. GL Piotru1pan.
MartiniBianco [ dobry Bajer ]
nie chcem ale muszem
mirencjum [ operator kursora ]
Właściwie to nie mam podstaw by Ci nie wierzyć. Nie można każdego od razu traktować jak pirata.
Sprawdź pocztę.

Piotrus1pan [ Senator ]
Thx mirecjum.