GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanko dotyczące gadu gadu.

02.12.2006
11:17
[1]

serek [dj] [ Pretorianin ]

Pytanko dotyczące gadu gadu.

Zablokowałem raz numer.



Jak mogę go teraz odblokować?






edit: Lukis 17-----> Wielkie Dzięki!! Teraz to aż mi głupio.

02.12.2006
11:19
[2]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

wchodzisz w kontakty zablokowane zaznaczas kontakt i klikasz usun :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.