
Szyszkłak [ Blessed Devil ]
NWN2 Ed.Kolekcjonerska - preorder
Witam
Jakis czas temu zamowilem NWN2 ed.kolekcjonerska w gral.pl - wg tego co jest tam napisane potwierdzenie powinno nadejsc na 5 dni przed wysylka - ponadto w ramach tejze edycjii gwarantowana jest dostawa na 2 dni przed premiera. Dodatkowo premiera ma sie odbyc - w koncu - 7 grudnia bierzacego roku - czyli juz za 5 dni. Teraz moje pytanie - czy tylko ja nie otrzymalem potwierdzenia w sklepie - czy jest to jakis "mikolajkowy prezent" od cdProjekt?
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
Mogłeś jeszcze nie dostać potwierdzenia od gram.pl meilem bo jest ono wysyłane najczęściej tuż przed planowanym wysłaniem. Ja miałem to samo z Football Managerem 2007. Premiera była w piątek, ja dostałem potwierdzenie we wtorek. Było to spowodowane opóźnieniem w wysyłce.
A napewno podałeś dobrego emaila??
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Ja też jeszcze nie otrzymałem maila. Być może przesuną premierę. :/

Szyszkłak [ Blessed Devil ]
Sprawdzilem wszystkie swoje maile - i nigdzie nie mam :| ponadto potwierdzac mozna z poziomu konta na stronie ..
@lb@tros mam nadzieje ze sie mylisz, och jak bym chcial bys byl w bledzie, ale biorac pod uwage ostatnie coraz czestrze poslizgi to zaczynam sie martwic ze w twoich slowach jest wiecej prwdy niz bysmy chcieli ..

Szyszkłak [ Blessed Devil ]
Wlasnie zajrzalem na strone Gram i juz mozna potwierdzac zamowienia dot. NWN2 :D