
MadaFakaMan [ Pretorianin ]
pytanie o MŚ w siatkówce
Czesc jako że spotkał mnie jutro zaszczyt pracowania a wpracy mam telewizje n a nie chce przegapic finału , powiedzcie na jakim kanale oprócz polsatu bedzie transmisja , moga byc zagraniczne kanały,. Zgóry dziekuje za szybka odpowiedz DO BOJU POLSKO:)
MadaFakaMan [ Pretorianin ]
czy napewno nikt nie wie??

defenencjał [ Generaďż˝ ]
Nie masz w domu gazety z programami???