GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie o MŚ w siatkówce

02.12.2006
10:59
smile
[1]

MadaFakaMan [ Pretorianin ]

pytanie o MŚ w siatkówce

Czesc jako że spotkał mnie jutro zaszczyt pracowania a wpracy mam telewizje n a nie chce przegapic finału , powiedzcie na jakim kanale oprócz polsatu bedzie transmisja , moga byc zagraniczne kanały,. Zgóry dziekuje za szybka odpowiedz DO BOJU POLSKO:)

02.12.2006
15:53
[2]

MadaFakaMan [ Pretorianin ]

czy napewno nikt nie wie??

02.12.2006
15:54
smile
[3]

defenencjał [ Generaďż˝ ]

Nie masz w domu gazety z programami???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.