
Renegat_ [ Centurion ]
czy ktoś ma zdjęcia z tajlandii ?!?!?!?
Witam!
Tak jak w tytule wątku, potrzebuje fotek z Tajlandii. Jeśli ktoś mógłby mi takie udostępnić byłbym baaardzo wdzięczny. gg 6065789

W32.Blaster [ Konsul ]
Pylek [ Pretorianin ]
Jerryzzz [ E ]
Artur, google nie gryzie :P
Pylek [ Pretorianin ]
W32.Blaster----> hehe byles pierwszy:)
guzol [ Juventus Turyn ]