GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

promocja x360 we wrocławskich klubach - dziś :)

02.12.2006
09:45
[1]

yasiu [ Generaďż˝ ]

promocja x360 we wrocławskich klubach - dziś :)

dziś w trzech wrocławskich klubach - Clinique, Radio Bar (pewności nie mam) i w Wagonie odbędzie się promocja x360 - na dwóch stanowiskach można pograć w PGR i Gears of War, najlepsi zawodnicy w PGR wygrywają drinki.

ja zapraszam do wagonu oczywiście :))

02.12.2006
12:17
[2]

yasiu [ Generaďż˝ ]

upnę... bo może w końcu uda mi się spotkać kogoś z GOLa na żywo :)

02.12.2006
12:30
[3]

Hebron [ Wdycham Spaliny ]

Gdybym nie szedl dzis na koncert The Car Is On Fire do Firleja i muzyka, która grają w powyzszych klubach nie przyprawialaby mnie o mdlosci..pewnie bym sie przeszedl i zobaczyl :)
Ale w takim przypadku - czekam na relacje.

02.12.2006
12:32
[4]

yasiu [ Generaďż˝ ]

=] w kwestii muzyki - nie wiem jak w clinique i RB, ale w wagonie dziś impreza pod szyldem hard-tek

02.12.2006
14:23
[5]

yasiu [ Generaďż˝ ]

no to up :)

02.12.2006
14:37
smile
[6]

Paul12 [ Buja ]

Gdyby nie koncert Pidżamy Porno to wpadłbym do Radio Baru, zawsze jakieś urozmaicenie. Ciekawe czy będą tłumy walić do tych standów, raczej się nie spodziewam, ale kto wie... Również czekam na relację.

02.12.2006
14:45
[7]

yasiu [ Generaďż˝ ]

wczoraj w wagonie tłumy nie waliły, bo klub był prawie pusty - ale z tego co rozmawiałem z ludźmi pracującymi na tej promocji to zainteresowanie w pozostałych miejscach było spore :)

02.12.2006
14:55
smile
[8]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

Czyli paradokslanie każdy wygra drinki, bo po kilku wyścigach najlepsi będą tak nawaleni, że byle gostek z ulicy ich objedzie.

Lubię Wrocław :)

02.12.2006
15:29
[9]

yasiu [ Generaďż˝ ]

niestety nie każdy - ścigasz się z komputerem a poziom przeciwników jest ustawiony na Hard... mocno się wczoraj napociłem żeby w końcu wypić to mojito :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.