
mycha921 [ Potępiony ]
Co to takiego ?
Znalazłem coś takiego :P Jest z firmy nokia więc pewnie do telefonu, ale nie nadaje się na futerał bo by wyleciał :P No i się zapina na napy :P
1
mycha921 [ Potępiony ]
2
mycha921 [ Potępiony ]
3
mycha921 [ Potępiony ]
4
yasiu [ Generaďż˝ ]
wystaw na allegro jako 'dupcyngiel z nokii' :)) a poważnie to nie mam pojęcia, widziałem coś takiego ale nie pamiętam gdzie i w jakich okolicznościach przyrody.

mycha921 [ Potępiony ]
yasiu>>>Jeśli się nie dowiem co to to chyba tak zrobię :) Już sprzedałem kilka rzeczy na allegro więc problemu nie ma ^_^

mycha921 [ Potępiony ]
Nikt nie wie co to ?
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
futerał?? jakiś wybrakowany??
yakuz [ YUM YUM ]
futeral na cienka kielbase.
MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]
mi to wyglada na futeral na okulary :/
mycha921 [ Potępiony ]
up......
kNoX! [ Chor��y ]
hmm moze to jest futeral do Noki 7280 / 7380 ?
hubs [ Stand UP Speak UP ]
ja bym stawial na futeral...taki wybrakowany :P

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Futerał , tylko albo cos mu brakuje , albo jest taki dziwny , wejdz na nokia.pl akcesoria futeraly sa tam takie duperele wlasnie ;] I cena nie jest taka niska ;]

Nevermind [ Pretorianin ]
LOL
Przecież to najzwyklejszy futerał jakich pełno na tym świecie.
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
To czarna podpaska.

mycha921 [ Potępiony ]
Uwielbiam odpowiedzi na tym forum....