GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

list z niemieckiego

02.12.2006
09:15
smile
[1]

dawid1717 [ Junior ]

list z niemieckiego


Proszę o pomoc w napisaniu tego listu,ponieważ sam nie potrafie.

Uczestniczysz w wakacyjnym kursie językowym w Austrii,ty i twój współ lokator otrzymaliście propozycje spędzenia wieczoru.
Napisz do niego ,do niej wiadomość w której poinformujesz z kim się spotkacie.
Gdzie spędzicie wieczur.
Co będziecie robić.
Co masz ze sobą zabrać.

(formie listu)

02.12.2006
09:16
[2]

dawid1717 [ Junior ]

* wieczór

02.12.2006
09:17
[3]

Novus [ Generaďż˝ ]

nikt ci tu nie bedzie pisac listu. Humanistow nie sieją.
Napisz co chcesz napisac najlepiej po niemiecku i pomozemy ci usunac bledy, cos dodad itp.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.