GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z kopiowaniem w Firefoxie - b.ważne.

02.12.2006
09:10
smile
[1]

Avarang [ Konsul ]

Problem z kopiowaniem w Firefoxie - b.ważne.

Mam bardzo poważny problem. Gdy próbuję skopiować w Firefoxie tekst w takie okienko jak obok (Akurat to jest jportal) to pojawia się komunikat jak w poście poniżej i otwiera się taka strona:


Nie mam pojęcia o co chodzi, dodam, że pod IE jest ok ale tam nie mogę tworzyć strony bo zmienia mi formatowanie w tekśćie i wychodzą duże, obrzydliwe litery.

02.12.2006
09:11
[2]

Avarang [ Konsul ]

Kumunikat

02.12.2006
09:23
smile
[3]

Avarang [ Konsul ]

Żeby było śmieszniej takie słowo w tym komunikacie jak - Unprivileged chyba wogóle nie istnieje.
Nie znalazłem go w żadnym słowniku internetowym, ani English Translator 3 nie mógł tego przetłumaczyć.

02.12.2006
09:28
[4]

frer [ Freelancer ]

Unprivileged = nieuprzywilejowany, zaprzeczenie słowa może nie być w słowniku, popatrz na privileged to powinno być

02.12.2006
09:43
[5]

maciek_ssi [ 2097 ]

Wstaw do pliku to, co masz na tej stronie. Nie zapomnij o: Change the url " to where you want to enable this function.

02.12.2006
09:46
[6]

Avarang [ Konsul ]

No właśnie od dobrych dwócho godzin próbuję to zrobić.
Wstawiałem ten tekst i ten sam komunikat.

02.12.2006
12:03
[7]

Avarang [ Konsul ]

UP

Robiłem wg. tej instrukcji i nadal jest to samo. Bo chyba nie trzeba pisać adresu do podstrony na której ma się kopiować tylko do strony głównej.

02.12.2006
12:19
[8]

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]



© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.