GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ciekawe kiedy u nas tak będzie <lol>

02.12.2006
08:29
[1]

MadaFakaMan [ Pretorianin ]

ciekawe kiedy u nas tak będzie <lol>

02.12.2006
08:31
[2]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

A tych debili poddać miesięcznemu kursowi latania.

02.12.2006
08:35
smile
[3]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

no tak...jeszcze czego. Nie ma to jak dobrze skonstruowane prawo:/

02.12.2006
09:04
smile
[4]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

W sumie dobrze, spoleczenstwo trzeba edukowac. Coprawda przyczyna smieszna, ale sam cel szlachetny. W Polsce tez by mogli takie kursy analfabetom dyslektykom i dysortografom organizowac :)

02.12.2006
09:07
smile
[5]

Agent_007 [ chomik ]

bez komentarza...

02.12.2006
09:12
[6]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Snoopikus W Polsce tez by mogli takie kursy analfabetom dyslektykom i dysortografom organizowac :) Poprawka analfabetom i dysmozgom.
Wiesz czym sie rozni prawdziwy dyslektyk i dysortografik od dysmozga?. Po pierwsze chodzil na korekcje (tak cotygodniowe zajecia z ortografii z klasowkami :>), czyta i stara sie to zmienic. Bo jest to choroba (skad wiem wlasny przyklad gdy posiadanie tych zaszczytnych tytulow nie bylo jezzi, predzej blee ;) ). Obecnie zrobila sie cala masa dysmozgow ktoryz zdobyli papierek by wytlumaczyc swoja ulomnosc w dziedzinie myslenia i moc skutecznie uskuteczniac gwalt na mowie polskiej ;P

02.12.2006
09:16
[7]

SUPERMETALIC [ Konsul ]

To jest chore!!!
DiabloManiak--->
Popieram!

02.12.2006
09:18
smile
[8]

tommy_1234 [ Pretorianin ]

Dzwonimy do Kaczyńskiege.Łagodne kary dla ludzi w podeszłym wieku to dobra rzecz.Lepsze by było robienie petów dla szkoły podstawowej ale to też nie jest złe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.