Miszczu -, [ Centurion ]
Mecz Polska-Bułgaria
Siema czy ktoś może zna jakąś strone w internecie gdzie będzie transmitowany ten mecz ?? Bo niestety tv mam chwilowo zepsute...
The LasT Child [ GoorkA ]
Bedzie na sopcascie.
Sytrona główna projektu SLT
Dane na których kanałach można znależć ten mecz

Foks!k [ Medyk ]
Zapraszam Tutaj
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5708425&N=1
Avarang [ Konsul ]
W TV tylko na polsacie sport?
The LasT Child [ GoorkA ]
Szkoda, bo było naprawdę miło.. :(
Ktosik2 [ Pretorianin ]
wygrali :)

BROS [ Konsul ]
przepiękna gra naszych ; w dwóch ostatnich setach brakowało mi skutecznych i wogóle bloków ale tak ogólnie to oceniam ich na 6- :D ; jutro finał ale będzie sie działo ; POLSKA DO BOJU!!!!!!!!
Maxblack [ MT ]
kurcze no.. nastawiłem sobie zegarek na 7... ale stwierdziłem, że spać mi się chce i że pewnie przegrają... ;) wiec nie wstałem.

Pablox8 [ Konsul ]
Świetnie wygrali!!
Tylko ten drugi set to zepsuli kompletnie
MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]
kilka niewymuszonych bledow i strata seta :( ale poza tym bylo super
jutro final i "bedzie sie dzialo"
Avarang [ Konsul ]
Ja się wczoraj specjalnie położyłem o 18 żeby wstać na 7 i się udało.
Dlatego nie nawidzę rano wstawać do szkoły bo żeby się normalnie wyspać i funkcjonować to musialbym chodzić o 17-18 spać a normalnie to wiadomo 23-0 wieczorem i potem muszę chodzić i myśleć jak zombie i są efekty - słabe oceny. Życie jest do dupy właśnie z takich powodów.
Bułgaria to była przekąska przed obiadem więc myślę że z Brazylią będzie b.ciężko.

MikE159763 [ Centurion ]
polska-bulgarja
polska reprezentacja jest spoko
ale musimy się zastanowic jak bedzie na finale
MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]
MikE --> czesc :) sorki ale wydaje mi sie ze raczej "w" finale

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
Przepięknie panowie :D POLSKA!!! BIAŁO CZERWONII
Jestem ciekawy czy uda mi się jutro wbić do jakiegoś pubu o 10... :D
POLSKA 3:0 BRAZYLIA :P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D

bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Gratuluję :) Oglądałem cały mecz :P