GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mecz Polska-Bułgaria

02.12.2006
02:03
[1]

Miszczu -, [ Centurion ]

Mecz Polska-Bułgaria

Siema czy ktoś może zna jakąś strone w internecie gdzie będzie transmitowany ten mecz ?? Bo niestety tv mam chwilowo zepsute...

02.12.2006
02:22
[2]

The LasT Child [ GoorkA ]

Bedzie na sopcascie.

Sytrona główna projektu SLT


Dane na których kanałach można znależć ten mecz

02.12.2006
07:00
smile
[3]

Foks!k [ Medyk ]

Zapraszam Tutaj

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5708425&N=1

02.12.2006
07:02
[4]

Avarang [ Konsul ]

W TV tylko na polsacie sport?

02.12.2006
07:59
[5]

The LasT Child [ GoorkA ]

Szkoda, bo było naprawdę miło.. :(

02.12.2006
08:58
[6]

Ktosik2 [ Pretorianin ]

wygrali :)

02.12.2006
09:12
smile
[7]

BROS [ Konsul ]

przepiękna gra naszych ; w dwóch ostatnich setach brakowało mi skutecznych i wogóle bloków ale tak ogólnie to oceniam ich na 6- :D ; jutro finał ale będzie sie działo ; POLSKA DO BOJU!!!!!!!!

02.12.2006
09:14
[8]

Maxblack [ MT ]

kurcze no.. nastawiłem sobie zegarek na 7... ale stwierdziłem, że spać mi się chce i że pewnie przegrają... ;) wiec nie wstałem.

02.12.2006
09:15
smile
[9]

Pablox8 [ Konsul ]

Świetnie wygrali!!
Tylko ten drugi set to zepsuli kompletnie

02.12.2006
09:16
[10]

MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]

kilka niewymuszonych bledow i strata seta :( ale poza tym bylo super


jutro final i "bedzie sie dzialo"

02.12.2006
09:18
[11]

Avarang [ Konsul ]

Ja się wczoraj specjalnie położyłem o 18 żeby wstać na 7 i się udało.
Dlatego nie nawidzę rano wstawać do szkoły bo żeby się normalnie wyspać i funkcjonować to musialbym chodzić o 17-18 spać a normalnie to wiadomo 23-0 wieczorem i potem muszę chodzić i myśleć jak zombie i są efekty - słabe oceny. Życie jest do dupy właśnie z takich powodów.


Bułgaria to była przekąska przed obiadem więc myślę że z Brazylią będzie b.ciężko.

02.12.2006
09:28
smile
[12]

MikE159763 [ Centurion ]

polska-bulgarja
polska reprezentacja jest spoko
ale musimy się zastanowic jak bedzie na finale

02.12.2006
09:37
[13]

MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]

MikE --> czesc :) sorki ale wydaje mi sie ze raczej "w" finale

spoiler start
czemu tak dlugo nie pisales ??
spoiler stop

02.12.2006
09:53
smile
[14]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Przepięknie panowie :D POLSKA!!! BIAŁO CZERWONII

Jestem ciekawy czy uda mi się jutro wbić do jakiegoś pubu o 10... :D

POLSKA 3:0 BRAZYLIA :P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D

02.12.2006
09:59
smile
[15]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Gratuluję :) Oglądałem cały mecz :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.