GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Moja wizytówa jest częsciej odwiedzana niż wizytówka Soula!!

02.12.2006
00:21
smile
[1]

Niedoświadoczna:( [ Centurion ]

Moja wizytówa jest częsciej odwiedzana niż wizytówka Soula!!

To prawda!

sami zobaczcie

https://wizytowki.gry-online.pl/strona_wizytowka.asp?id=230

Ilość odwiedzin: 674

https://wizytowki.gry-online.pl/strona_wizytowka.asp?id=132

lość odwiedzin: 951

yeah!!

02.12.2006
00:23
smile
[2]

_kolo_ [ Czarny Kon ]

Pewnie ludzie chcą twoje GG, aby się z tobą umówić i cię "doświadczyć".

02.12.2006
00:25
[3]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

a ja bym chcial wiedzieć co z ciebie wyrośnie bo nie wiem czy czekać

02.12.2006
00:26
smile
[4]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Pewnie linka gdzieś do wizytówki zamieściłaś cio ... ?

02.12.2006
00:26
[5]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Soulcatcher to forumowy nudziarz. Kto by tam jego wizytówkę odwiedzał?

02.12.2006
00:27
smile
[6]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Ale masz świadomość, że Soul może ja w każdej chwili usunąć :D?

02.12.2006
00:27
smile
[7]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Niedoświadoczna:( --> ...ale poprawiłabyś chociaż moją ksywkę, skoro stałaś się taka sławna... :/

02.12.2006
00:27
smile
[8]

aikikaisensei [ Senator ]

"The Setlers: Dziewictwo królów" - to jakaś nowa cześć? :D

02.12.2006
00:29
[9]

ewelina_m [ secret ]

a myślałam, że już nic mnie nie rozbawi :D

02.12.2006
00:32
smile
[10]

Mazio [ Mr Offtopic ]

zjedź ze mną po białej łące

02.12.2006
00:32
smile
[11]

_kolo_ [ Czarny Kon ]

Jaki ranking :o

02.12.2006
00:34
[12]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Mazio --> Szepcą do ucha jego usta drwiące ;)

02.12.2006
00:34
[13]

TeadyBeeR [ Legend ]

"Moja wizytówa jest częsciej odwiedzana niż wizytówka Soula!!"

Ale Twoj poziom inteligencji jest duzo nizszy, wiec nie wiem czy masz powod do radosci.

02.12.2006
00:35
[14]

_kolo_ [ Czarny Kon ]

TeadyBeeR --> przecież ona ma tylko 13 lat, więc czego oczekiwać ;]

02.12.2006
00:35
[15]

ewelina_m [ secret ]

jesteś moją idolką/idolem, kimkolwiek jesteś! :D
masz poczucie humoru! :D

02.12.2006
00:49
smile
[16]

Ze wsi [ Senator ]

rozwalił mnie ten gif

https://wizytowki.gry-online.pl/galeria/321799/321799_111.gif

02.12.2006
00:52
[17]

Lysack [ Latino Lover ]

Ze wsi -> toż to emsi hamer we własnej osobie:)

polecam:)

02.12.2006
01:24
[18]

reksio [ Q u e e r ]

Po tym wątku licznik odwiedzin podskoczy ci do 1500 odwiedzin.
Gratuluję. Wygrałaś darmowe nazwanie cię spamerem.
:)

02.12.2006
10:04
[19]

Kaczorowy [ Konsul ]

TeadyBeeR ---> Ale Twoj poziom inteligencji jest duzo nizszy, wiec nie wiem czy masz powod do radosci

Od kogo niższy? Od Soula? Od niego każdy ma wyższy. Przecież to on wyzywał forumowiczów od idiotów i debili, ale ani razu za to nie przeprosił, choć często udowadniano mu błędy. Zachowywał się tak samo jak był jeszcze naczelnym (a to rzutowało na poziom całego serwisu) i zachowuje się bez zmian nawet, gdy został zdegradowany do zwykłego moderatora.

02.12.2006
10:08
smile
[20]

DeLordeyan [ The Edge ]

imje, joging, snowbord, hobbbi, Monika Broda (?), dziewictwo królów.

02.12.2006
10:11
[21]

yasiu [ Generaďż˝ ]

P A N I Monika Brodka??????????? PANI???? zejdę chyba zaraz... normalnie... :))

02.12.2006
10:22
[22]

mautrix [ Subarashii ]

Twój nick i link w wizytowce brzmi ciekawie i dlatego pewnie masz tyle odwiedzin na wizytówce =]

02.12.2006
10:23
[23]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

dużo błędów...ale to tylko 13 lat ;)

Wiecie co to Soul napisał żeby sobie nabić licznik :)

02.12.2006
10:28
smile
[24]

mooris [ Konsul ]


<===

Słucham muzyki pop moja ulubiona wokalistka to pani Monika Broda!
Lubie też techno, chciałabym poznać miłych chłopaków co umilą mi życie! Na razie jestem wolna


...ja też kocham to forum

spoiler start

<jebłem>
spoiler stop

02.12.2006
10:29
smile
[25]

hermin [ Vampir Krwi ]

LOL
"Dziewictwo Królow"

02.12.2006
12:12
[26]

DeVitoo [ Wujek Fester ]

Ta wizytówka, aż prosi się o nadanie jej miana "prowokacyjnej"...

02.12.2006
12:13
smile
[27]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

padłem wczytując się w treść wizytówki...

02.12.2006
13:05
smile
[28]

-=chudy=- [ ]

You better watch out
I think she's a guy
I ain't quite sure
But somethin ain't right
Marianna Koks is comin to town

02.12.2006
13:08
smile
[29]

Foks!k [ Medyk ]

Podziwiam was i kocham! Ciebie Stranger też! i Wszystkich! Co do jednego <3 <3 <3 <3 <3

02.12.2006
13:08
smile
[30]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Ja też nie lubie siedzieć na kąpie...

02.12.2006
13:24
[31]

Lysack [ Latino Lover ]

odjęto Ci 28 pkt z rankingu, a napisałaś ledwo ponad 100 postów... średnio częściej niż co 4 Twój post był niezgodny z regulaminem... no ładnie:P

02.12.2006
13:27
[32]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

Ze słownika języka polskiego: "być na kąpie" (czas.)

Czynnośc uprawiana przez tajemniczą sekte podawającą się za "Dzieci Neo", najwiązającej zapewne do bohatera z filmu Matrix, choć niekoniecznie. Ich destruktywność objawia się wieloma godzinami czasu spędzonymi przed monitorem komputera szerząc po sieci wszelkie odmiany wirusów(najczęsciej nieświadomie), zapychając sieć zdjęciami ze swojej ostatniej imprezy (też czasami nieświadomie), wabiac spokojnych użytkowników tekstem "cześć poklikash?", oraz kalecząc język polski. Ich ulubiony kolor to różowy (płeć damska), i śmiertelny (płeć męska).

patrz: Tokio Hotel, Blogaski, Neostrada

02.12.2006
13:54
smile
[33]

drago14 [ Konsul ]

sory nie zauwazyłem wypowiedzi hermina

02.12.2006
14:11
smile
[34]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

LAWL

zmarłem :D :D :D

02.12.2006
14:21
smile
[35]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

Zakładamy wątek:

"Pomóżcie wizytówce Soulcatchera"!!

Póki co, tutaj umieszczam swój KLIK!

+1

02.12.2006
14:31
smile
[36]

halski88 [ Pan Prezes ]

Mam 13 lat! Forum to moje hobbbi! Jesteście wszyscy piękni! Podziwiam was i kocham! Ciebie Stranger też!


dobre!

02.12.2006
14:34
smile
[37]

sajlentbob [ Generaďż˝ ]

uuuuuuuuuu.... moge cię dotknąć?

02.12.2006
14:37
smile
[38]

Janczes [ You'll never walk alone ]

A moja wizytówka ma 1141 odwiedzin :D

spoiler start
Czekam na oklaski :D
spoiler stop

02.12.2006
14:40
[39]

egilson [ Konsul ]

żondzish

02.12.2006
14:47
smile
[40]

stg+ [ Generaďż˝ ]

^.^ a to dobre!
Monika Broda
Na razie jestem wolna! - bez urazy ale przez ten wątek chyba zostaniesz taka na zawsze :D
"Przystojni użytkownicy są na tym forum" - nazwisko!
Dziewictwo królów - pier*** ze śmiechu
kąpie - można wiedzieć kogo? :)

02.12.2006
14:50
smile
[41]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Teraz już maż 1169 odwiedzeń!

02.12.2006
14:53
[42]

Master_2 [ Generaďż˝ ]

The Setlers: Dziewictwo królów < - padłem....

02.12.2006
14:53
smile
[43]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

Niedoświadoczna:(: Mam 13 lat!
sajlentbob: uuuuuuuuuu.... moge cię dotknąć?
Forumowicze: uuuuuuu...

02.12.2006
14:54
[44]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Dziewictwo królów

przyznam, ze zabawne...ciekawe czy to celowa pomylka...

02.12.2006
14:54
[45]

MR.MANIAK [ Senator ]

A ja nie mam wizytówki i mi z tym dobrze.

Niedoświadczona - popraw wizytówke bo Ci wytkną każdy błąd - powodzenia

02.12.2006
14:55
smile
[46]

Agent_007 [ chomik ]

gratuluje :)

02.12.2006
14:56
smile
[47]

stg+ [ Generaďż˝ ]

snopek--- to taka prowokacja, w końcu dziewczyna niedoświadczona...

02.12.2006
15:01
[48]

nutkaaa [ Panna B. ]

słabo...

wierzę, że to tylko prowokacja, bo ludzie chyba nie są na tyle głupi...

sajlentbob -> głodny, głodnemu chleb wypomina ;)

02.12.2006
15:04
smile
[49]

sajlentbob [ Generaďż˝ ]

Jan Maria Rakieta -> głodnemu chleb na myśli?
chyba trochę nie przemyślałem wypowiedzi - już pukają do drzwi!

02.12.2006
15:20
[50]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Co się dziwisz, że wchodzą, chcą zobaczyć wizytówkę osoby z ujemnym IQ.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.