
Agent_007 [ chomik ]
Dziń Dibry
Witam nowy dzień (2 grudnia 06)
a więc: Dziń dibry GOLowicze :)
MartiniBianco [ dobry Bajer ]
pierwszy

xircom [ Generaďż˝ ]
Mam dzisiaj imieniny.

Conroy [ Dwie Szopy ]
Siema.
Początek weekendu = jest fajnie.
ewelina_m [ secret ]
to już po 24rtej... ;/

Agent_007 [ chomik ]
xircom -> wszystkiego dobrego :)

mirencjum [ operator kursora ]
Wszystkiego Najlepszego xircom
faktor99 [ Pretorianin ]
Siemka
Wszystkiego najlepszego i polewaj xircom
Jogurt [ Saladin ]
Nie dobry. Grudzień. Zima. Brrr.

Scarface. [ Konsul ]
Grudzień jest ZŁY!
Lysack [ Latino Lover ]
piwo się skończyło... ale jutro będzie lepszy dzień:)

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
Dzień zaczynamy od 0.7 Finlandii;)

Conroy [ Dwie Szopy ]
Weekend jest DOBRY
Picie jest DOBRE
Picie w weekend jest ZAJEBIŚCIE DOBRE
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Nie dobry. Grudzień. Zima. Brrr.
Nie wiem czemu ale po tym tekscie przypomniała mi sie tak kula ... ŁaŁ to sie chyba zwało ;)

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
No niby zima ,a śniegu ni ma :D
Agent_007 [ chomik ]
coolerek -> właśnie, ta zima to jakaś lypa

Mazio [ Mr Offtopic ]
<krzyżuje palce>
MartiniBianco [ dobry Bajer ]
jaka zima ??
Agent_007 [ chomik ]
dobra, do wyrka ide, miłej nocy
o cholera, to już 300 postów :)

Dziobak_90 [ Pretorianin ]
co to zima... Boze ten zboczeniec bedzie lazil z torba na smieci ...echhh moze by wpadl na rumek do mnie i zostawil jakis nowy piec... ;p
Jogurt [ Saladin ]
Taka biała, zamrażająca gile w nosie, sypiąca w oczy i osadzająca się na zaroście. Już wkrótce i u nas zagości.
ewelina_m [ secret ]
powinno być - Dzin Dybry!
ssummoner [ ]
Allo, allo!
ewelina_m [ secret ]
no baa

Mazio [ Mr Offtopic ]
ba.. no :)

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Już ta godzina? Wstaję o 6:30... Dziń dybry i dobranoc zarazem.