misztel [ +0,10gr! ]
Czy są tu takie cztery osoby.. [ V ]
które chcą coś dostać na maila? Proszę podać :)
Jak zobaczycie, że maile już są podane, proszę nie dodawać odpowiedzi, bo się syf zrobi.

adamis [ 127.0.0.1 hack me! ]
[edit]
Znow za pozno :/
misztel [ +0,10gr! ]
mirencjum, Ellanel, _kolo_, rafaleon - poszło.
Jerryzzz [ E ]
Ciekawe co tym razem :P

fu-gee-la [ WOLF Regrav. ]
znowu nie wiem o co chodzi! umre, pozostajac ciekawym.
DeVitoo [ Wujek Fester ]
Chodzi może o zaproszenie na gmaila czy co? :P