GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Horror

01.12.2006
22:58
smile
[1]

Larturo [ Centurion ]

Horror

Poszukuje jakiegos fajnego horroru..
TAki zeby mozna było obejrzec z dziewczyna sobie..
Z góry big dzięki.. :)

01.12.2006
22:59
[2]

jamkgh [ YA RLY ]

Piła 3.

01.12.2006
22:59
[3]

_kolo_ [ Czarny Kon ]

Nie ma dobrych horrorów, albo ja mam za twarde nerwy ;]

01.12.2006
23:06
[4]

wolkov [ |Drummer| ]

'Sztorm stulecia' wg scenariusza Stephena Kinga. Cztery i pół godziny totalnego klimatu urwane bez zmrużenia oka. Polecam.

01.12.2006
23:09
smile
[5]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Halloween 6, W paszczy szaleństwa, Lśnienie-->genialny film, Koszmar z ulicy wiązów:)

01.12.2006
23:14
[6]

jarekq1 [ Pretorianin ]

Polecam adwokat diabla, droga bez powrotu, swit zywych trupow, klucz do koszmaru, jezdziez bez glowy.

01.12.2006
23:45
[7]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

taki komercyjny to napewno oszukać przeznaczenie

01.12.2006
23:48
[8]

William d'Troull [ Centurion ]

jarekq1 --> Z tym Kluczem do koszmaru, to żartujesz, prawda? Śmiało można wybrać coś ciekawego z trzech, które podał wolkov.

02.12.2006
00:22
[9]

<_Goral_> [ Pretorianin ]

to "lsnienie" to rzeczywiscie dobre ? bo wlasnie szukam czegos takiego zeby straszylo...hmm inaczej niz hektolitry krwi i jakies jatki, jak ktos ogladal to prosze o opinie :)

02.12.2006
00:29
[10]

Ze wsi [ Senator ]

mogę polecić : Saw 1,2,3 Final destination 1,2,3 Wrong Turn i może "Człowiek widmo".
Oraz klasyki "Milczenie owiec" , "Coś", "Egzorcysta", "Krzyk" ,

Jeżeli chcesz coś z rodzaju Saw to zdecydowanie polecam "House of 9" - trzyma w napięciu. :)

02.12.2006
00:32
[11]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Lśnienie z Nicholsonem może nie jest za bardzo straszne, ale dla samej roli Nicholsona warto ten film obejrzeć. Dużo fajnych scen, świetny dźwięk, właściwie to gdy sam będziesz oglądał w ciemnym pomieszczeniu możesz i nawet dreszczyk poczuć :)

spoiler start

imo scena gdy Jack robi porządek z czarnuchem jest genialna
spoiler stop


Poza tym ludzie: Oszukac Przeznaczenie, Sleepy Hollow (polski Jeździec bez głowy) czy Świt Żywych Trupów mają niewiele wspólnego z horrorem. Taki "Adwokat Diabła" to też "tylko" thriller (świetny film, ale zdecydowanie to nie horror). Ze swej strony mogę polecić "Coś" - mial urok ten film.

02.12.2006
01:24
[12]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

Saw to takze thriller nie horror

z ostatnich to nawet moga byc:
Silent Hill i The Hills Have Eyes

02.12.2006
01:29
[13]

req_ [ has aides ]

Dracula, 1931.

02.12.2006
09:57
[14]

Mink [ Konsul ]

Rose Red - miniserial na podst. książki Kinga. Straszny, nie straszny - nastrój taki dziwaczny miał, że po obejrzeniu tego z Feagurthem mielismy sami dziwaczny humor.

Silent Hill - jeśli lubicie jakies biegające "cosie"

Inni - tak klasycznie

Wszelkie Kręgi, Widma i Klątwy only w wersji azjatyckiej - amerykanskiej kijem nie tykaj.

A tak w ogóle to tyle, tego widziałam, że nie potrafię sobie konkretnego tytułu przypomniec.

I cos jeszcze: pod "TAki zeby mozna było obejrzec z dziewczyna sobie.. " mam rozumiec "by zamykała oczy i się przytulała" czy jak?:P:P

02.12.2006
10:44
[15]

chyrlok [ Konsul ]

Świt żywych trupów i troche sie posmiejecie

02.12.2006
10:51
[16]

Kenny!! [ Konsul ]

Wysyp żywych trupów.Można się pośmiać ale jedna scena jest bardzo okrutna...

02.12.2006
10:52
[17]

szymon_majewski [ Największy fan KISS ]

Droga bez powrotu

02.12.2006
16:09
[18]

jarekq1 [ Pretorianin ]

William d'Troull -->nie, nie zartuje, a czemu? Cos ci nie pasuje?

02.12.2006
18:28
[19]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Mink nie żartuj :) Japońskie wersje Ringa to komedie. Sam nie wiem czemu, ale (mimo, że wzorowana na japońskiej) to zdecydowanie bardziej "przestraszyła" mnie wersja amerykańska z cudowną Naomi Watts :)

02.12.2006
19:08
[20]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

blade

02.12.2006
19:16
smile
[21]

<_Goral_> [ Pretorianin ]

Mink--> "TAki zeby mozna było obejrzec z dziewczyna sobie.. " mam rozumiec "by zamykała oczy i się przytulała" czy jak?:P:P heh na pewno o to chodzi :)

btw to sam szukalem czegos dla siebie w tym gatunku, przegladajac rozne fora spotkalem sie jak wiadomo z ogromna iloscia opinii....nie ma takiego horroru ktory kazdy komentowalby pochlebnie z tego co widze, ale powod jest prosty: gust :)

02.12.2006
19:22
[22]

Grucha [ Generaďż˝ ]

1.Event Horizon
2.Darkness (AKA Dark, The)

02.12.2006
19:29
[23]

MacekPLACEKzWOŁOWINY [ Legionista ]

Wzgórza mają oczy i piła3 Kubuś Puchatek bez cenzury albo pograjcie sobie w DOOM'a ;D ale że jestem wieśniakiem, to możesz śmiało powiedzieć... że jestem wieśniakiem ;P asdsfs

02.12.2006
19:39
[24]

Mink [ Konsul ]

Behemoth --> amerykańska wersja miała tyle wspólnego z japońskim pierwowzorem co kot napłakał. Chyba tylko długowłosą postac główną, telefon i VHS. Moze Watts Cie przestraszyła?:P

02.12.2006
19:47
[25]

faust833 [ Centurion ]

Ja polecam The Hills Have Eyes i Teksańska masakra piłą mechaniczną

02.12.2006
19:53
smile
[26]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Obejrzyj sobie The Dark!!

02.12.2006
20:02
smile
[27]

Ćwirek15 [ Chor��y ]

Wszystkie części Piątku Trzynastego:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.