GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Battlefield 2 - dodatki i pytanie

01.12.2006
22:54
[1]

HENIO55 [ Konsul ]

Battlefield 2 - dodatki i pytanie

czy dodatki do tej gry instaluje sie normalnie i instalator sam wybiera miesce gdzie mam battlefield 2 ?? czy jest jakas instrukcja ?? prosze o odpowiedz

01.12.2006
22:56
[2]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

najpierw instalator zadaje podchwytliwe pytanie typu co było pierwsze jajko czy kura

02.12.2006
10:08
[3]

Kaczorowy [ Konsul ]

Tak, instaluje się normalnie, ale to trochę skomplikowane, bo najpierw się je ściąga z netu, bo w pudełku masz tylko klucz, a nie płytę. Co gorsza trzeba zainstalować wcześniej takie badziewie, co kiedyś zwało się EA Download, a teraz EA Link. Za pomocą tego programu ściągasz dodatki.

02.12.2006
11:01
[4]

HENIO55 [ Konsul ]

a jesli dodatek kupuje na plycie to z tamtad instaluje ?:?

02.12.2006
11:03
[5]

eJay [ Gladiator ]

Jednostki Specjalne - instalujesz z płyty i instalator sam Ci wybiera miejsce
ESZ - instalujesz z dysku, instalator automatycznie instaluje ci w katalogu z BF2
PA - jak wyżej

02.12.2006
11:17
[6]

KogUteX [ cziken ]

A ja mam inne pytanie. Czy da się normalnie grać w Battlefielda 2 bez tych dodatków? Czy może tak to wykombinowali, że bez płacenia za te minidodatki nie da się sprawiedliwie z innymi walczyć?

02.12.2006
11:19
[7]

eJay [ Gladiator ]

Da sie grac na podstawce. W dodatki gra mało osob. Jedynie dodatek JS wprowadza sensowne bronie, ktore mozna sobie odblokowac, ale mozna to obejsc nie kupujac JS:) Ale jak to sie robi, musisz poszukac.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.