
kabum [ Konsul ]
Jakie są wasz ulubine zespoły typu ROCK METAL
Ja najbardziej lubie System of a Down, Apocalyptica, limp bizkit, Linkin Park A wy?
MartiniBianco [ dobry Bajer ]
iron maiden
limp bizkit, Linkin Park
to są zespoły rockowe czy tam metalowe??
kabum [ Konsul ]
no ja za bardzo na tym sie nie znam na tych typach ale punk rock tez za bardzo nie pasuje to wiec co?
wolkov [ |Drummer| ]
Prosisz o rock/metal, a wymieniasz (w więszości) bojsbendy.
Kurdt [ Modrzew ]
Radiohead.

Didier z Rivii [ life 4 sound ]
najlepsze punkowe kapele to green day i the offspring :)
kabum [ Konsul ]
wolkov--> ja nie wiem jak można uważać SOAD albo Apocalytice jako "bojsbend" i nie prosze tylko się pytam a to jest różnica.
szymon_majewski [ Największy fan KISS ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5641255
A tak poza tym:
SOAD
Sepultura
Guess Why
Aion
RATM
Aerosmith
KISS
Slipknot
Mushroomhead
Slayer
Big Cyc
Rammstein
Ozzy Osbourne
Black Sabbath
Marylin Manson
Fantomas
U2
Led Zeppelin
Iron Maiden
Metallica
Guns N' Roses
Incubus
Nickelback
Lenny Kravitz
AC/DC
Korn
Fear Factory
Kid Rock
Queen
Dżem
Vader
Perfect
Ankh
The Killers
COMA
Metods of Maychem
Bon Jovi
Kult
Red Hot Chili Peppers
Pink Floyd
Scorpions
Nirvana
Satyricon
Deep Purple
Motorhead

DeLordeyan [ The Edge ]
U2, Franz Ferdinand, Queen, AC/DC, RHCP.
wolkov [ |Drummer| ]
kabum - LP i LB to bojsbendy, Apocaliptica - rockmetal? na cztery wiolonczele? dziwne :P, a SOAD po prostu mi nie podchodzi, ale to nieważne, nie martw się ;)

hermin [ Vampir Krwi ]
Red Hot Chili Peppers , U2

kabum [ Konsul ]
wolkv--> spoko luz każdy słucha tego co lubi ja chce wiedzieć co wy lubicie ;)
MartiniBianco [ dobry Bajer ]
ja lubię ja mi jakaś pani całuje dindola

kabum [ Konsul ]
niektórzy to mnie załamują

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
As I Lay Dying
Deftones
Five point o
Gardenian
Marilyn Manson
Mnemic
Shadows Fall
Trivium
to mi przychodzi do głowy, jedne z moich ulubionych.
jest sporo kapel ktore kiedys lubiałem a teraz wydają płyty które mi sie nie podobaja... :)
jarekq1 [ Pretorianin ]
RATM
Danizg
Papa roach
POD
Rammstein
Sum 41
The LasT Child [ GoorkA ]
MartiniBianco --> a nie są?
Wolkov --> ja tam just5 nie widzę
Za dużo jest bym wymienił wszystkie, ale mniej więcej
In Flames, Children Of Bodom, Offspring Peal Jam, Audioslave, Black Sabbath, Metallica, Rammstein, Franz Ferdinand, Godsmack, Megadeth.. wymieniłem tylko te zespoły których zanm co najmniej 90% nagrań. Dlatego nie znalazło się miejsce dla Testament, Kreator, Soilwork, Motorhead itedeitepe
Kabum --> po prostu niektórzy lubią bardzo się czepiać, bo nie mają nic lepszego do roboty albo jedynym wyznacznikiem muzyki rock/metalowej jest Immortal, Mayhem, Burzum... ale oni pewnie w tej chwili latają po lasach z czarno-białym make'upem,przyodziani jedynie w wyprawioną skóre krowy
milanista [ Brother Of Metal ]
AC/DC
Alice Cooper
Black Sabbath
Ozzy Osbourne
Metallica
Manowar
Motley Crue
Rammstein
Pink Floyd
Deep Purple
Led Zeppelin
Queen
Iron Maiden
Iced Earth
Hammerfall
Blind Guardian
Edguy
Scorpions
Dio
Guns N' Roses
Velvet Revolver
Dire Straits
...jedynym wyznacznikiem muzyki rock/metalowej jest Immortal, Mayhem, Burzum... ale oni pewnie w tej chwili latają po lasach z czarno-białym make'upem,przyodziani jedynie w wyprawioną skóre krowy
Padlem xD
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
tommy_1234 [ Pretorianin ]
Metallica,Guar,Slipknot
blood [ Killing Is My Business ]
Sadus, Morbid Angel, Atheist, Pestilence, Megadeth, Kiss
MartiniBianco [ dobry Bajer ]
ok sorry za czepianie się oto co ja lubię:
iron maiden,metallica(do czarnej płyty później to już lipa),slayer,sepultura,linkin park,static x,killswitch engage,rammstein
yasiu [ Generaďż˝ ]
biohazard, madball, dimmu borgir, sepultura, napalm death, exploited, schizma, sick of it all... itp. :)
Bili [ Generaďż˝ ]
Dexter - Five Pointe O ? Toś mnie zaskoczyl. Myslalem, ze nikt tego nie zna. Byles na koncercie w Wawie?
Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
Bili --> niee, po pierwsze to za daleko, po drugie sam bym musial jechać, po trzecie to myslalem,ze to tak slabo znana kapela,ze do Polski nie ma bata,zeby przyjechala. Grają kapitalnie, w 100% wpadli w moj gust:) wiesz moze czy wydali jakies plytki nowe bo ja mam tylko 'untitled'