GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie są wasz ulubine zespoły typu ROCK METAL

01.12.2006
22:17
smile
[1]

kabum [ Konsul ]

Jakie są wasz ulubine zespoły typu ROCK METAL

Ja najbardziej lubie System of a Down, Apocalyptica, limp bizkit, Linkin Park A wy?

01.12.2006
22:19
[2]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

iron maiden

limp bizkit, Linkin Park

to są zespoły rockowe czy tam metalowe??

01.12.2006
22:21
[3]

kabum [ Konsul ]

no ja za bardzo na tym sie nie znam na tych typach ale punk rock tez za bardzo nie pasuje to wiec co?

01.12.2006
22:22
[4]

wolkov [ |Drummer| ]

Prosisz o rock/metal, a wymieniasz (w więszości) bojsbendy.

01.12.2006
22:23
[5]

Kurdt [ Modrzew ]

Radiohead.

01.12.2006
22:24
smile
[6]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

najlepsze punkowe kapele to green day i the offspring :)

01.12.2006
22:26
[7]

kabum [ Konsul ]

wolkov--> ja nie wiem jak można uważać SOAD albo Apocalytice jako "bojsbend" i nie prosze tylko się pytam a to jest różnica.

01.12.2006
22:27
[8]

szymon_majewski [ Największy fan KISS ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5641255

A tak poza tym:

SOAD
Sepultura
Guess Why
Aion
RATM
Aerosmith
KISS
Slipknot
Mushroomhead
Slayer
Big Cyc
Rammstein
Ozzy Osbourne
Black Sabbath
Marylin Manson
Fantomas
U2
Led Zeppelin
Iron Maiden
Metallica
Guns N' Roses
Incubus
Nickelback
Lenny Kravitz
AC/DC
Korn
Fear Factory
Kid Rock
Queen
Dżem
Vader
Perfect
Ankh
The Killers
COMA
Metods of Maychem
Bon Jovi
Kult
Red Hot Chili Peppers
Pink Floyd
Scorpions
Nirvana
Satyricon
Deep Purple
Motorhead

01.12.2006
22:29
smile
[9]

DeLordeyan [ The Edge ]

U2, Franz Ferdinand, Queen, AC/DC, RHCP.

01.12.2006
22:30
[10]

wolkov [ |Drummer| ]

kabum - LP i LB to bojsbendy, Apocaliptica - rockmetal? na cztery wiolonczele? dziwne :P, a SOAD po prostu mi nie podchodzi, ale to nieważne, nie martw się ;)

01.12.2006
22:31
smile
[11]

hermin [ Vampir Krwi ]

Red Hot Chili Peppers , U2

01.12.2006
22:33
smile
[12]

kabum [ Konsul ]

wolkv--> spoko luz każdy słucha tego co lubi ja chce wiedzieć co wy lubicie ;)

01.12.2006
22:38
[13]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

ja lubię ja mi jakaś pani całuje dindola

01.12.2006
22:48
smile
[14]

kabum [ Konsul ]

niektórzy to mnie załamują

01.12.2006
22:59
smile
[15]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

As I Lay Dying
Deftones
Five point o
Gardenian
Marilyn Manson
Mnemic
Shadows Fall
Trivium

to mi przychodzi do głowy, jedne z moich ulubionych.
jest sporo kapel ktore kiedys lubiałem a teraz wydają płyty które mi sie nie podobaja... :)

01.12.2006
23:00
[16]

jarekq1 [ Pretorianin ]

RATM
Danizg
Papa roach
POD
Rammstein
Sum 41

01.12.2006
23:07
[17]

The LasT Child [ GoorkA ]

MartiniBianco --> a nie są?

Wolkov --> ja tam just5 nie widzę

Za dużo jest bym wymienił wszystkie, ale mniej więcej
In Flames, Children Of Bodom, Offspring Peal Jam, Audioslave, Black Sabbath, Metallica, Rammstein, Franz Ferdinand, Godsmack, Megadeth.. wymieniłem tylko te zespoły których zanm co najmniej 90% nagrań. Dlatego nie znalazło się miejsce dla Testament, Kreator, Soilwork, Motorhead itedeitepe



Kabum --> po prostu niektórzy lubią bardzo się czepiać, bo nie mają nic lepszego do roboty albo jedynym wyznacznikiem muzyki rock/metalowej jest Immortal, Mayhem, Burzum... ale oni pewnie w tej chwili latają po lasach z czarno-białym make'upem,przyodziani jedynie w wyprawioną skóre krowy

02.12.2006
11:35
[18]

milanista [ Brother Of Metal ]

AC/DC
Alice Cooper
Black Sabbath
Ozzy Osbourne
Metallica
Manowar
Motley Crue
Rammstein
Pink Floyd
Deep Purple
Led Zeppelin
Queen
Iron Maiden
Iced Earth
Hammerfall
Blind Guardian
Edguy
Scorpions
Dio
Guns N' Roses
Velvet Revolver
Dire Straits




...jedynym wyznacznikiem muzyki rock/metalowej jest Immortal, Mayhem, Burzum... ale oni pewnie w tej chwili latają po lasach z czarno-białym make'upem,przyodziani jedynie w wyprawioną skóre krowy

Padlem xD

02.12.2006
11:37
[19]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

02.12.2006
11:40
[20]

tommy_1234 [ Pretorianin ]

Metallica,Guar,Slipknot

02.12.2006
11:49
[21]

blood [ Killing Is My Business ]

Sadus, Morbid Angel, Atheist, Pestilence, Megadeth, Kiss

02.12.2006
12:09
[22]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

ok sorry za czepianie się oto co ja lubię:

iron maiden,metallica(do czarnej płyty później to już lipa),slayer,sepultura,linkin park,static x,killswitch engage,rammstein

02.12.2006
12:11
[23]

yasiu [ Generaďż˝ ]

biohazard, madball, dimmu borgir, sepultura, napalm death, exploited, schizma, sick of it all... itp. :)

02.12.2006
12:19
[24]

Bili [ Generaďż˝ ]

Dexter - Five Pointe O ? Toś mnie zaskoczyl. Myslalem, ze nikt tego nie zna. Byles na koncercie w Wawie?

02.12.2006
13:08
[25]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

Bili --> niee, po pierwsze to za daleko, po drugie sam bym musial jechać, po trzecie to myslalem,ze to tak slabo znana kapela,ze do Polski nie ma bata,zeby przyjechala. Grają kapitalnie, w 100% wpadli w moj gust:) wiesz moze czy wydali jakies plytki nowe bo ja mam tylko 'untitled'

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.