GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Projekt Snowblind - problem z uruchomieniem

01.12.2006
22:08
[1]

Baltazar [ Howl from Beyond ]

Projekt Snowblind - problem z uruchomieniem

Witam,
przy próbie uruchomienia Projekt Snowblind (wersji z CD Action) wyświetla mi się komunikat:
"Nie znaleziono punktu wejścia procedury RestoreLastError w bibliotece kernel32.dll"
Innej wersji tej gry kiedyś też nie mogłem uruchomić choć nie miałem takiego komunikatu.
Mam Win2k.
Ktoś ma pomysł co zrobić lub miał taki problem?

02.12.2006
13:20
[2]

Baltazar [ Howl from Beyond ]

UP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.