Kharman [ ]
BF2142 problem techniczny
Wrzucam w tą kategorie, bo wydaje mi sie ze to kwestia technikalii mojego połączenia.
Mam drobny problem, bo na mało który serwer mogę się zalogować, wywala mi na ogół komunikat nie mozna było połączyć się z serwerem i żebym sobie sprawdził połączenie sieciowe a zdarza sie że tylko komunikuje o błędzie jako takim bez szczegółów. Tylko że nic mojemu połączeniu nie dolega, D&D online i inne gry multi śmigają aż miło. Czy to moze byc wina ze mam router i jestem za Nat-em? Da się coś z tym zrobić?
ganz [ Pretorianin ]
ekspertem nie jestem ale wydaje mi sie ze jakis firewall moze ci blokowac polaczenie z BF, poza tym przekieruj sobie port BF-a (znajdziesz go gdzies na stronach EA w helpie)
powodzenia