Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
piosenki sportowe
Jak wiecie ostatnio Polska reprezentacja zaczyna odnosic sukcesy nie tylko w siatkowce ale i w pilce noznej zlapali wlasciwy rytm i w zwiazku z tym wpadlem na pomysl zeby sobie posciagac pioseneczki sportowe traktujace o reprezentacji Polski lecz nie znam tytulu zadnej z nich a wiem ze niektore sa na prawde fajne - wiec zglaszam sie do forumowych wyjadaczy z pomoca :) Dziekuje :)

pizmak [ Generaďż˝ ]
Rezystencja - Biało Czerwoni
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
pizmak moze znasz jeszcze jakies?? Bede wdzieczny :)
Galopujący Cyc [ Legionista ]
Mezo - "Mistrzostwo"

Mazio [ Mr Offtopic ]
uliiiiczkę znam w Barcelonieeee
w uliczkę wyyskoczy Boniek
i będzie słychać na stadionie:
bravo Polonia, bravo ten pan....
a my przy telewizorach
w na pewno róóóóóżnych humorach
a czy szampana czy nerwoooosan
pić będziemy
okaże się...
ktoś kojarzy jaka to impreza sportowa była?
Galopujący Cyc [ Legionista ]
Mistrzostwa Świata w piłce nożnejHiszpania 1982

jamkgh [ YA RLY ]
Moga byc przyspiewki?
Leo leo leoole
podrożały jabole.
Wódka na melinie też,
hej Śląsk Wrocław WKS
Jałokim [ mniej głupoty ]
prosze, oto 2 piosenki sportowe:
Siedze na trybunach i przyglądam tylko sie,
Kiedy sędzia wreszczie gwiźnie no i mecz juz skończy sie.
Wtedy każdy kibic śląska co ma robic dobrze wie,
Trzeba isć pożegnać gości, dzis to im należy sie.
WSZYSCY SPOTKAMY SIE NA DWORCU!
WSZYSCY SPOTKAMY SIE TAM DZIŚ!
ZWYCIEZYMY! ZWYCIEZYMY! ZWYCIEZYMY! ZWYCIEZYMY!
ZWYCIEZYMY! ZWYCIEZYMY! ZWYCIEZYMY! ZWYCIEZYMY!
Czas wyrównać porachunki i pokazać kto jest kim.
Chodź ktoś wcale nie jest winny nikt z nas sie nie liczy z tym.
Klub już spełnił swoja role wygrywajac znowu mecz
Teraz na nas przyszła kolej, zwyciężymy dzisiaj też.
WSZYSCY SPOTKAMY SIE NA DWORCU!
WSZYSCY SPOTKAMY SIE TAM DZIŚ!
ZWYCIEZYMY! ZWYCIEZYMY! ZWYCIEZYMY! ZWYCIEZYMY!
ZWYCIEZYMY! ZWYCIEZYMY! ZWYCIEZYMY! ZWYCIEZYMY!
No i jeszce jedna:
Dzisiaj jest niedziela, nie idziemy do kościoła!
My idziemy na mecz, bo nas piłka nożna woła.
To nie ważne czy wygrają nasi, na stadionie i tak bedzie gorąco,
przyjezdni dostaną wp****ol i uciekną do pociągu!
ref:
Oi! Oi! Oi! Skinheads! My i tak wygramy,
my nie oberwiemy, bo my sie razem trzymamy,
Oi! Oi! Oi! Skinheads! to oni przegrają, to oni sie boją
i oni uciekają, uciekają!
służby porządkowej, udają, że przyjezdnym pomagają,
jeden dostanie w morde, a inni uciekają,
sędzia też pewnie dostanie pustą butelką po piwie
bo sprzedał mecz przyjezdnym i sedziowal niesprawiedliwie!
ref:
Oi! Oi! Oi! Skinheads! My i tak wygramy,
my nie oberwiemy, bo my sie razem trzymamy,
Oi! Oi! Oi! Skinheads! to oni przegrają, to oni sie boją
i oni uciekają, uciekają!
Ale Ale Alelluja Alelluja WKS
Ale Ale Alelluja Alelluja Śląsk dziś znowu wygrał mecz
Ale Ale Alelluja Alelluja WKS
Ale Ale Alelluja Alelluja Śląsk dziś znowu wygrał mecz

Mazio [ Mr Offtopic ]
wygrałeś bilet na mecz Polska - Francja
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Jalokim bardziej by mi chodzilo o tytuly co by sobie posciagac te kawaleczki :)

Janczes [ You'll never walk alone ]
A moze te co były przed mundialem? Chodzi mi o min: Norbiego, Queens, Formacja niezywych Schabuf, Milowicza itp..
Jałokim [ mniej głupoty ]
pierwszy to Konkwista88 - My kibice, a drugi - Baranki Boże - Niedziela
ale ostrzegam... kapele są cholernie ostro kontrowersyjne... ;) jeśli wiesz co mam na mysli ;)
Glob3r [ Generaďż˝ ]
Marek Torzewski - Do przodu Polsko
:)
Świetna piosenka ;p

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Jałokim -> bardziej mi to wygląda na piosenki bojówki niż na piosenkę sportową :D
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
Victoria przewaga!!! victoria alpaga!!!

dolomith [ Generaďż˝ ]
Jałokim --> na Slasku bylem, ale o tych skinheadach to nieslyszalem, hahahaha
Jałokim [ mniej głupoty ]
Bobuch ---> no na tym mój dowciap polegał, ale chyba autor wątku nie przeczytał tych tekstów skoro zapytał sie mnie o kapele... ;)

tomazzi [ Pretorianin ]
Andrzej Dąbrowski - A ty sie bracie nie denerwuj.
Maryla Rodowicz - Football :D