GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wycieczka 6Grudnia gdzie?

01.12.2006
19:07
[1]

Brutal007 [ Pretorianin ]

Wycieczka 6Grudnia gdzie?

Nie obchodzi mnie jakieś lodowisko i jakieś badziewne wypowiedzi do sklepu itp
pozdrawiam

01.12.2006
19:11
[2]

karollus [ parek v rohliku ]

Zakłady Azotowe w Puławach.

01.12.2006
19:14
[3]

jamkgh [ YA RLY ]

Najblizsze centrum handlowe.

01.12.2006
19:14
[4]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

Ja zawsze marzyłem, żeby z klasą pojechać do agencji towarzyskiej.

01.12.2006
19:19
[5]

michrz [ Pretorianin ]

do domu

01.12.2006
19:20
[6]

michrz [ Pretorianin ]

bazar

01.12.2006
19:20
[7]

michrz [ Pretorianin ]

CZARNOBYL

01.12.2006
19:26
smile
[8]

MR.MANIAK [ Senator ]

Do kina, na

01.12.2006
19:30
[9]

lo0ol [ Jónior ]

rok temu bym powiedzial "na kulig"

ale teraz jakos zabraklo mi pomyslow :D

01.12.2006
19:36
[10]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Do Mikołajek....

01.12.2006
21:13
[11]

Brutal007 [ Pretorianin ]

eee nic ciekawego

02.12.2006
01:33
[12]

litlat [ Konsul ]

wiesz... zależy która klasa;] jak 3 liceum to można na browar... jak wcześniejsza to... eee... też można;)

Ale serio:
powiedz chociaż gdzie mieszkasz, jakie okolice, jaka cena max:P Inna sprawa jest jak mieszkasz w Warszawie a inna jak w Pipidówce;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.