Brutal007 [ Pretorianin ]
Wycieczka 6Grudnia gdzie?
Nie obchodzi mnie jakieś lodowisko i jakieś badziewne wypowiedzi do sklepu itp
pozdrawiam
karollus [ parek v rohliku ]
Zakłady Azotowe w Puławach.
jamkgh [ YA RLY ]
Najblizsze centrum handlowe.
Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]
Ja zawsze marzyłem, żeby z klasą pojechać do agencji towarzyskiej.
michrz [ Pretorianin ]
do domu
michrz [ Pretorianin ]
bazar
michrz [ Pretorianin ]
CZARNOBYL

MR.MANIAK [ Senator ]
Do kina, na
lo0ol [ Jónior ]
rok temu bym powiedzial "na kulig"
ale teraz jakos zabraklo mi pomyslow :D
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Do Mikołajek....
Brutal007 [ Pretorianin ]
eee nic ciekawego
litlat [ Konsul ]
wiesz... zależy która klasa;] jak 3 liceum to można na browar... jak wcześniejsza to... eee... też można;)
Ale serio:
powiedz chociaż gdzie mieszkasz, jakie okolice, jaka cena max:P Inna sprawa jest jak mieszkasz w Warszawie a inna jak w Pipidówce;)