GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

proszę o pomoc w napisaniu listu po niemiecku

01.12.2006
19:04
smile
[1]

dawid1717 [ Junior ]

proszę o pomoc w napisaniu listu po niemiecku

Czy ktoś by mógł mi to przetumaczyć na niemiecki.


Państwo Schmitt


Chciałbym zaprosić waszego syna a mojego najlepszego kolege Mateusza na wspólne wakacje w polsce a doładnie na mazury.Potrzebuje państwa potwierdzenie na piśmie abym mógł zarezerwować miejsca na tą wycieczke.
Termin wycieczki to od 5-17 sierpnia 2007,dojazd na miejsce autokarem. Miejscem pobytu jest kemping z wymogami uni.Posiłki 3 razy dzienie.Domki są dwu osobowe.Zapisałem mnie i mateusza już na kursy nurkowania i żeglowania.


Z poważaniem
....................

Błagam pomóście mi

01.12.2006
19:19
[2]

stirlitzz [ Legionista ]

Dobsie ziaraź ci pomosiemy.

Moze sam postarałbyś się coś zrobić, a potem ktoś sprawdziłby twoje tłumaczenie, a nie chcesz żeby ktoś wykonał za ciebie cała robotę. Trochę chęci, słownik w rękę i do przodu...

01.12.2006
19:26
[3]

michrz [ Pretorianin ]

Do roboty nierobie

01.12.2006
19:27
smile
[4]

hopkins [ Zaczarowany ]

Her Shmmitt!!
Ich will to wilkome eine szyn on maine libling freunde Mateusza on zukupen freitag in polen, a exakt in mazuren. Ich nide herr akzeptation on szrajbe, zu ich mogen rezerwirt Plazt on der Trip!
Treminen der Trip ist 5 zu 17 August 2007, Zufahrt on Plazt autokaren. Plazte aufentalen ist kemping mit zumuten Unien. Essen 3 eins tag. Hausen seing zwei peoplen. Ich szrajb mich und matusz on kursen of tauchen und segeln

Mit Respekt!

Nie ma sprawy

02.12.2006
11:18
smile
[5]

dawid1717 [ Junior ]

dziękuje hopkins

02.12.2006
11:24
[6]

misztel [ +0,10gr! ]

Good job Hopkins!

02.12.2006
11:30
smile
[7]

Piotrus1pan [ Senator ]

hopkins zawsze ma dobry stopień haha. Nice job

02.12.2006
11:33
smile
[8]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

dawid1717 - Pochwal się nam pozniej jaka ocene dostałes

02.12.2006
11:45
smile
[9]

Jam Jest Pawian [ Busted In The Hood ]

Hehe... rozśmieszyło mnie to tłumaczenie :D

Hopkins-------------> z jakiego tłumacza korzystałeś???

Mit Respekt
JJP

02.12.2006
16:53
smile
[10]

hopkins [ Zaczarowany ]

Jam jest pawian z wlasnej glowki :)

03.12.2006
09:00
[11]

dawid1717 [ Junior ]

sorry ale ja zdawałem z angielskiego(76%)

03.12.2006
09:05
smile
[12]

DrEggman [ Legionista ]

HIsb sbhsks shhdbjfinf dhhdjdk ! dcnjfmgmj Hbndhdks sghsgtgdh fhhnc,djikaa/ może być? Ha ha ha ha

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.