GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Egzaminy !!!

01.12.2006
18:32
[1]

Ruinort [ Jónior ]

Egzaminy !!!

Witajcie chodze do 3 klasy gimnazjum i czeka mnie egzamin sa moze jakies strony z egzaminami tak zeby sie pouczyc ??

wiem ze sa drukowane w Viktorze ale mi sie niechce wydawac kase na jakas gazete zeby wypelnic tylko test wiec prosze was pomozcie

01.12.2006
18:36
[2]

Kozako2 [ Pretorianin ]

poco się będziesz uczył ten egzamin można napisać w max godzinke

01.12.2006
18:40
[3]

Ruinort [ Jónior ]

zeby wybrac dobra szkole srednia a nie do zawodowki (chociAZich jest coraz mniej)

01.12.2006
19:39
[4]

Israel xD [ Centurion ]

kup sobie zbior egzaminow z poprzednich lat i rob jeden na tydzien....ja tak robilem i napisalem z palcem w de

01.12.2006
19:45
[5]

lo0ol [ Jónior ]

wieksza czesc egzaminu opiera sie na czytaniu ze zrozumieniem, wiec po prostu poczytaj cus

co do matmy to tylko podstawowe wzory

01.12.2006
20:09
[6]

Kozako2 [ Pretorianin ]

w godzine to można napisać na MAX punktów xP
a nawet krócej wygraj 2 konkursy kuratoryjne i fajrant

02.12.2006
09:15
[7]

Ruinort [ Jónior ]

No tak ale ja i tak wole sobie pocwiczyc dzieki za pomoc israel ale ja niechce kupowac bo jak kupie to i tak zrobie wszystkie zadania i ksiega bedzie stala i kurzyla sie

02.12.2006
09:22
[8]

KogUteX [ cziken ]

Do tego naprawdę nie trzeba się uczyć. Ja z mat-przy zrobiłem 2 testy i miałem 47/50, a z polskiego nic nie zrobilem i 40/50. Lepiej się wyśpij, wyluzuj, etc.

02.12.2006
09:24
smile
[9]

Avarang [ Konsul ]

To jest b. dobra strona


I nie trzeba kupować żadnych zbiorów egzaminów.

02.12.2006
09:50
[10]

Flet [ Fletomen ]

- polecam :)

I moja rada. NIE stresuj się. Bedzie ok :)

02.12.2006
09:52
[11]

wsadd [ Pretorianin ]

Do egzaminów praktycznie W OGÓLE się nie uczyłem. Wystarczy, że chodziłeś do szkoły i byłeś na (prawie) wszystkich lekcjach. Jeśli chodzi o matmę i polski ;).

Jedyne co powinieneś zrobić to porobić parę arkuszy z biologii/geografii/chemii. Na egzaminie napsuły mi trochę krwi, a przez nie miałem 44/50.

Dodam tylko, że nie jestem jakąś tam wybitną jednostką :). Ten egzamin naprawdę można zrobić z palcem w *****. ;)

02.12.2006
11:43
[12]

FixUS_1 [ Call me Fix ]

Egzamin jest prosty, ale nie radziłbym wysłuchiwać cwaniaków i wypowiedzi 'ja się nic nie uczyłem i mam 50/50". Powtórz sobie zasady pisania wypracowań (rozprawek, listów, wywiadów, etc) i wzory z fizyki, podstawowe wzory matematyczne (pola figur, twierdzenia), a także podstawy chemii (budowa atomu, rozpisywanie informacji na podstawie tablicy pierwiastków). To naprawdę może się przydać, a nie zaszkodzi poświęcić dwóch weekendów na takie solidne powtórzenie.

02.12.2006
13:07
[13]

Ruinort [ Jónior ]

dzieki za pomoc temat do zamkniecia ( jak wy zdaliscie ten egzamin skoro nie umecie czytac prosilem o strony a nie czy mam sie uczyc czy nie mam sie uczyc )xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.