GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

paktofonika ...

01.12.2006
17:18
[1]

pomaranczowy_kibic [ Centurion ]

paktofonika ...

W roku 2001 fragment utworu Ja to ja, śpiewany gościnnie przez Piotra "Gutka" Gutkowskiego, znalazł się w telewizyjnej reklamie lodów. Odbyło się to bez zgody zespołu, lecz w porozumieniu z wydawnictwem Gigant Records.

jaka to była reklama ...
właśnie sobie czytałem historie paktofoniki a tu cos takiego o co chodzo ??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.