Flaire [ Centurion ]
tekst roku??
Siema wszystkim. Po przeczytaniu tego tekstu poprostu smialem sie z 15min :D
> 15 lipca 1410 roku. Wstaje swit. W lesie budzi sie polski obóz. Poranny
> posilek, modlitwa.
>
> Jagiello staje przed namiotem, powiadomiony o przybyciu poslów
> krzyzackich.
> - Panie, Wielki Mistrz, Ulrik von Jungingen, proponuje, by zamiast
toczyc
> tu krwawa bitwe i stracic kwiat rycerstwa, wyznaczyc´ jednego z kazdej
ze
> stron. Niech oni stocza pojednek, a który z nich zwyciezy, tego strona
> uznana zostanie za
>
> zwycieska w calej bitwie.
> Po chwili namyslu Jagiello sie zgodzil. Poslowie odjechali, a Jagiello
> podazyl do namiotów rycerzy.
> - Sluchaj Zawisza, zamiast bitwy bedzie pojedynek - pojdziesz walczyc o
> wygrana bitwe ?
> - No wiesz Wladek, pojutrze tak. No moze jutro... Ale dzis nie dam rady.
> Rozumiesz, imprezka byla, dalismy czadu no i ... Po prostu nie dam
rady...
>
> Król udal sie wiec do kolejnego rycerza:
> - Powala, pójdziesz walczyc´ w pojedynku o wygrana bitwe ?
> - Sorki Wladek, wczoraj byla imprezka u Zawiszy.
> Dalismy czadu no i wiesz.... Pojutrze spoko, dzis´ nie dam po prostu
> rady....
>
> Udal sie wiec Jagiello do kolejnego namiotu:
> - Zbyszko, pójdziesz walczyc´ o wygrana bitwe
> - Królu zloty, nie dam rady. Byla imprezka ...
> - Tak, tak, wiem - u Zawiszy. Kto jeszcze tam byl
> - No chyba wszyscy...
> - Zwolaj wojska, niech sie ustawia w szeregu pod lasem.. Stanelo wiec
> polskie wojsko pod lasem, naprzeciw król.
> - Sluchajcie, bedzie pojedynek o wygrana bitwe. Czy ktos z was jest w
> stanie stanac do niego ? Siedza rycerze w kulbakach, kazdy lypie na
> drugiego, glowy pospuszczali. Nikt nie chce ... Nagle slychac´:
> - Ja ! Ja ! Ja chce !!! Ja pójde !!!
> Rozgladaja sie i widza - stary dziad z broda do pasa, ubrany w jakis
taki
> jutowy worek, lachmany.
> - Rany Boskie, nie ma nikogo innego ????
> No i nikogo innego nie bylo. Dali wiec dziadkowi dlugi dwureczny miecz.
> Idzie dziadek przez pole, miecza nie dal rady dzwignac wiec ciagnie go
za
> soba .... Patrza Polacy, a z przeciwnej strony wyjezdza na koniu wielkim
> jak stodola zakuty caly w lsniaca zbroje wielki jak dab rycerz. Jagiello
> chwyta sie za glowe i jeczy, a Polacy wrzeszcza:
>
> - Dziaaaadeeeeek !!! W nooooogiiiiii !!! W noooooogggiiiiiiiiiiiiiii !!!
> Rycerz niemiecki jednak juz ruszyl, dopadl dziadka który w ogóle nie
> zamierzal uciekac, podniósl sie tuman kurzu. Nic nie widac tylko jakies
> takie jeki slychac. Po chwili wiatr oczyscil pole z pylu.
>
> Patrza Polacy, a tam kon bez nóg, krzyzak bez nóg, a dziadek stoi i
trzesaca
> sie reka trzyma miecz na gardle niemca. I mówi:
>
> - Masz szczescie ch....., ze krzyczeli "w nogi", bo bym ci leb
upier...!!!

gladius [ Subaru addict ]
Tekst roku 1996. Brawo.

stanson [ Szeryf ]
gladius, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Tekst jest z 1995 roku.

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Śmieszne, ale bez przesady, żeby się 15 minut śmiać?

xion [ Jigga ]
Niezłe :D:D:D
tommy_1234 [ Pretorianin ]
stanson->->->->ty tocz pojedynek z Flaire:):)
gladius [ Subaru addict ]
stanson:
gladius, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Tekst jest z 1995 roku.
Tak, ale z końcówki.
Igierr [ Warrior ]
ty 15 minut a ja ledwo co się usmiechnąłem
hopkins [ Zaczarowany ]
Kawal ten powstal dokladnie 16 lipca 1410 roku.

MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]
taki sobie :/ ale 15 min ?? bez przesady

Jeckyl [ Rekrut ]
Manager ze swoją świtą obszedł już wszystkie zakamarki fabryki,porozmawiał z kilkoma uśmiechniętymi (i o dziwo znającymi doskonale język angielski) robotnikami, aż na koniec dotarł do hali produkcyjnej. Po chwili zauważył dwóch stojących naprzeciw siebie gości w zaplamionych kombinezonach, mocno gestykulujących i przekrzykujących warkot maszyn. "Pewnie rozmawiają o jakichś ważnych sprawach produkcyjnych" - pomyślał manager, skinął na swoją osobistą tłumaczkę i powiedział:
- Proszę podkraść się do nich niezauważenie, podsłuchać o czym mówią, przetłumaczyć na angielski i wieczorem dostarczyć mi spisaną rozmowę. Jestem przecież fachowcem i zdaję sobie sprawę z tego, że więcej
dowiem się o problemach zakładu z takiej rozmowy, niż ze wszystkich papierów i ocen prywatyzacyjnych.
Wieczorem, po powrocie do hotelu zastał na łóżku kartkę z zapisem rozmowy:
Majster do robotnika: "...wstępuję w intymne związki seksualne z tobą i twoją mamą, ty, kobieta lekkich obyczajów, nawet gwałconej tokarki, kobieta lekkich obyczajów, nie możesz, kobieta lekkich obyczajów,
prawidłowo włączyć. Dyrektor, kobieta lekkich obyczajów, polecił w żeński organ rozrodczy, kobieta lekkich obyczajów, wejść z tobą w intymne związki seksualne w tylnej linii bioder, kobieta lekkich
obyczajów, jeśli przez ciebie pasywny homoseksualisto znowu nie wykonamy, kobieta lekkich obyczajów, tego nie podobnego do męskiego organu rozrodczego planu, kobieta lekkich obyczajów, który musi zrobić gwałcona z tyłu w linii bioder fabryka."
Robotnik do majstra: "Majster to mógł wstąpić w intymne związki seksualne ze swoją mamusią, ja już wstąpiłem w intymne związki seksualne w tylnej linii bioder z panem dyrektorem, i nie będę wchodził w takie związki, kobieta lekkich obyczajów z gwałconymi tokarkami. A co najważniejsze na męskim organie rozrodczym wiszą mi wszystkie, kobieta lekkich obyczajów, plany tego gwałconego zakładu."
Zobaczymy ile się będziesz śmiał po tym.

majster łopata [ Centurion ]
To nie żaden kawał tylko historja Polski, bo co innego mogli robić Polacy przed bitwą jak nie pochlać.

beet [ Pretorianin ]
Fejne ;)

ValkyreX [ shikyo ]
Fajne :)

newage3000 [ ___Kozak Ze Stolycy___ ]
Całkiem, całkiem...

Flet [ Fletomen ]
Super ! Musze sprzedac w klasie haha...

Kozi89 [ Generaďż˝ ]
Niezłe

Maksymi(L)ian [ Pretorianin ]
Takie średnie. Mnie na przykład nie rozbawiło
mefek [ Pretorianin ]
fajne

Mazio [ Mr Offtopic ]
gladius powiedział już wszystko na ten temat
Dym14 [ _X_X_X_ ]
Nie bawi mnie:/

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]
[2]
gladius [ Subaru addict ]
Tekst roku 1996. Brawo.
[3]
stanson [ Szeryf ]
gladius, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Tekst jest z 1995 roku.
A ja myslalem, ze tym dowcipem dodawali sobie otuchy rycerze polscy pod Grunwaldem
peterkarel [ KochamDzaste ]
tekst Kononowicza :]
Co się stalo się
MartiniBianco [ dobry Bajer ]
no normalnie padłem

Sznapi [ Parufka ]
:D
faktor99 [ Pretorianin ]
dziewczyna z mojej klasie na klasówce z geografii:
pytanie: Gdzie jest najwięcej trzęsień ziemi w Europie??
odpowiedź: Najwięcej trzęsień w Europie jest w Azji.
ktoś inny zaznaczył Sycylię na Irlandii, a Cieśninę Gibraltarską na Morzu Barentsa
EG2006_26717291 [ Ghorri ]
15 minut się śmiałeś?
ja sie ledwo uśmiechnąłem

dudka [ ! szypon ! ]
ten kawał czytałem na tym forum z 5 lat temu... wtedy się uśmiałem zdrowo, ale teraz aby się uśmiechnąłem...
a tak apropos, ta wersja jest trichę schrzaniona... w pierwowzorze nie było dziadka tylko jakiś kurdupel z toporem
KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]
pierwszy raz czytam i ledowo się zaśmiałem, ale i atk dobrze pomyślane:)

marcin94 [ Piesiec ]
:D

.:Jj:. [ The Force ]
Aż z wrażenia mi się soki trawienne wzburzyły.
QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]
Kiedyś znajomy mi opowiadał, i nadal mnie to nie śmieszy : )

Dziobak_90 [ Pretorianin ]
Albo coś nie tak z moim poczuciem humoru dzisiaj ,albo to nie bylo smieszne.Bez urazy.