GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proszę o ocenę mojej strony

01.12.2006
16:36
smile
[1]

Avarang [ Konsul ]

Proszę o ocenę mojej strony

Na początek

- nie wolno wpisywać żadnych linków do ogólnotematycznych serwisów internetowych poświęconych więcej niż jednej grze o tematyce gier komputerowych (wolno publikować linki do zachodnich, firmowych stron producenta)
Strona jest o jednej grze Call Of Duty :)

Dopiero dziś to wszystko uruchomiłem więc nie ma żadnego ruchu póki co.
Wszystkie bzdurne wpisy na forum czy w komentarzach będe usuwał więc darujcie sobie :P


Jest tam też forum
Pozdr.

01.12.2006
16:55
[2]

halski88 [ Pan Prezes ]

wyglada całkiem nieźle

01.12.2006
16:57
[3]

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]

Avarang ---- > nie znam się, ale wygląda bardzo fajnie :)

01.12.2006
16:58
[4]

Avarang [ Konsul ]

to jest jportal ale sporo tam mojego wkladu jest...są juz niektore teksty dodane :)

01.12.2006
16:59
smile
[5]

Mati176 [ Supervisor ]

Przyzwoicie.

01.12.2006
17:03
smile
[6]

tommy_1234 [ Pretorianin ]

jak na początek nie jest źle i ciekawa ta stronka o COD

01.12.2006
17:06
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

Nie jestem specjalistą, ale mi się podoba.

01.12.2006
17:14
smile
[8]

xion [ Jigga ]

Mnie też się podoba ;]

01.12.2006
17:17
smile
[9]

Flaire [ Centurion ]

Fajna stronka przyda mi sie napewno jak cos debe sciagal do call of duty

01.12.2006
17:20
[10]

MDstc [ Pretorianin ]

No stronka zapowiada się fajnie.

01.12.2006
17:24
[11]

MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]

niezla ale narazie prawie nic nie ma :) ale dobrze sie zapowiada

01.12.2006
17:31
smile
[12]

Ertix [ Pretorianin ]

Naprawdę fajna stronka, podoba mi się :) tym bardziej iz jestem fanem CoD :)

01.12.2006
17:32
[13]

gladius [ Subaru addict ]

Wygląd całkiem przyzwoity, na razie brak treści.

01.12.2006
19:01
smile
[14]

TyTuSPL [ Love United ]

Nie znam się, ale naprawdę niezła

01.12.2006
19:05
[15]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

mógłbyś dac więcej "Flashback'ow" po boku [tylko jakichś mało wyrazistych], bo te trzy u góry to za mało jak dla mnie.

01.12.2006
19:08
[16]

mikmac [ Senator ]

porzadnie zrobiony jportal. Nie jest zle.
To biale u gory to rozumiem, ze to miejsce na baner? U mnie nie wyswietlaja sie reklamy, wiec nie jestem pewien...

Baze masz dobra - popularnosc strony bedzie zalezec teraz od tresci.

01.12.2006
19:17
smile
[17]

Mac94 [ Pretorianin ]

fajna jest

01.12.2006
19:22
[18]

yakuz [ YUM YUM ]

dla mnie tez jest ok, troche uboga w grafike. ;P

01.12.2006
19:22
[19]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

bardzo ładna

01.12.2006
19:36
smile
[20]

drago14 [ Konsul ]

i like it

01.12.2006
19:45
[21]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Strona zapowiada się nieźle ale widzę,że to częściowy plagiat...

01.12.2006
19:56
smile
[22]

Pablox8 [ Konsul ]

Nawet nieźle

02.12.2006
06:57
[23]

Avarang [ Konsul ]

Herr Flick --> Nie mam zamiaru niczego plagiatować a tym bardziej kiepskich serwisów.
Jest kilka tekstów i są one z takiego przedsięwzięcia zwanego "Codbazą" (Baza materiałów dotycząca Call of Duty). Ja wziąłem kilka tych tekstów (taka jest idea CodBazy) i nad każdym tekstem umieściełem autora. Więc no problem.
I kilka tekstów jest oczywiście moich, a wcześniej byłem redaktorem Batalionu COD (Najlepsza do tej pory strona). I stąd moje teksty.
Widzę, że fkcod też wziął sobie z tej strony te poradniki ale oni już nie raczyli napisać skąd to jest.

mikmac --> No niestety ten biały pasek na górze (pewnie używasz adblocka, ja też) to jest reklama yoyo.pl i to musi tam być, a strasznie psuje ogólny wygląd. Lada moment musze to przerzucić na porządny serwer.

02.12.2006
07:02
smile
[24]

Foks!k [ Medyk ]

Mi sie Podoba !

02.12.2006
07:36
smile
[25]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Całkiem fajna.

02.12.2006
07:44
[26]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

wyglad fajny:) ale co z tego skoro strona jest pusta brak czegokolwiek? strona to nie wyglad a zawartosc

02.12.2006
22:15
smile
[27]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Avarang --> a więc zwracam honor i przepraszam.

Życzę powodzenia w prowadzeniu strony,jeśli będzie dobra będę częstym gościem ponieważ ostatnio katuję tą grę :)

02.12.2006
22:25
smile
[28]

Johy [ Trance Listener ]

02.12.2006
23:24
[29]

MaXoyel^ [ Pretorianin ]

Najwiekszą zaletą tego serwisu jest oczywiście spora dawka informacji o grze (dla początkujących świetny poradnik "jak grać", jak również dla graczy zawaansowanych) - a to jest właśnie najważniejsze. Od strony graficznej patrząc dla mnie to nie jest zbyt rewelacyjnie wykonane ale w takich serwisach nie o to chodzi. (nie grafika, a przejrzystość i dużo, dużo tekstów). Osobiście nie gram w Call of Duty ale na pewno ta stronka by była mi bardzo pomocna mając styczność z tą grą.

Życzę szybkiego rozwoju - naprawdę jest warto.

02.12.2006
23:46
smile
[30]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

Do poprawienia:

Z lewego dolnego rogu topa wystaje wyraźna biała kreska. Po przybliżeniu stwierdzam, że top jest szerszy niż sama strona i bardzo nieładnie wystaje i po prawej i po lewej...

W stopce na dole strony są jakieś czarne kwadarty. Dobrze widoczne, bo stopka nie jest czarna a szara. Do tego w tej samej stopce żołnierz jest beznadziejnie wycięty (szczególnie brzegi hełmu).

Pod stopką całkowicie nieczytelny napis " zapewnia YoYo.pl | XT.pl -".

Druga opcja menu głównego jest przeznaczona tylko dla administratora - po co? Ten link powinien być gdzieś daleko na dnie strony, albo w ogóle nie powinno go być.

Księga gości i chatroom w ogóle nie z tej parafii. Przy projekcie opartym o php warto by było się posilić o osobne skrypty a nie linkowanie do innych stron. Po co chat?

Rysunek "trójki" w menu Call of Duty 3... Hmm... Jakby to powiedzieć w 3 słowach... Jest do dupy. Zmień tego cod3.gif bo jest nienaturalnie zniekształcony i wygląda naprawdę nieciekawie.

Moim zdaniem informacje na stronie są za bardzo upchane. Menu z każdej strony i do tego artykuł w środku sprawia, że aż nie chce się nic tam czytać. Strona NA PEWNO nie jest przejrzysta a jeśli ktoś twierdzi inaczej to zapraszam do dyskusji na webhelp.pl, gdzie tysiące osób żyjących z webmasterki potwierdzi to co piszę. Brakuje jakiegoś rozsądnego formatowania tekstu (odsyłam do kursów xhtml + css2 np. kurs.browsehappy.pl) oraz różnorodności.

Reklama u góry też psuje kompozycję.

Generalnie to jPortal (plus dla Ciebie, że się przyznałeś i nie usuwasz taga jPortal) i nie wiem co na tej stronie jest właściwie Twojego autorstwa (jeśli grafika to patrz uwagi wyżej i po poprawie będzie dobry z plusem), choć kompozycję zmień na pewno - tego nie da się czytać - odstępy między wierszami, akapity, może poszerzenie całej strony albo wypieprzenie całkiem menu po prawej...).

I tchnij w to życie. Wiem, że to smutna strona o ponurej grze, ale zawsze korzystniej dla strony jest, gdy oparta jest o jeden temat kolorystyczny + używa się całkiem innego do dodatków (np. na GOL-u zawsze był to szary i złoty - #FED900 - do tej pory używany przy podkreśleniu buttonów). U Ciebie jest trochę czerwieni, ale niestety to za mało. Może zrób po prostu dobre buttony (lista + css)? Myślę, że zmieniłoby to obraz strony radykalnie.

03.12.2006
00:09
[31]

raper741 [ Vamos Barca ]

ładna :) sam widok zachęca do oglądania :)

03.12.2006
00:18
smile
[32]

Williams [ Pretorianin ]

Bardzo ładna:) oby tak dalej:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.