GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Steam<>Kaspersky IS 6.0

01.12.2006
13:50
[1]

pieb!!o [ Pretorianin ]

Steam<>Kaspersky IS 6.0

Gdy zainstalowałem steam to mój antywirus wykrył go jako groźnego trojana !! Wy też tak macie , czy to tylko mój kaspersky działa nie tak??


Ja ustawić antywirus abym mógł swobodnie grać?? ( które porty odblokować itp>? )

01.12.2006
13:57
[2]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

Pamietaj ze kaspersky niestety lekko ping zwieksza na ustawieniach standardowych :> Poszukaj w ustawieniach Kaspera lub firewalla juz nie pamietam.Bedzie tam napisane cos o szybszym dzialaniu lacza .... Jak zmienisz na dolne ustawienia ping bedzie spoko

Nie potrzebujesz odblokowywac portow :> wystarczy ze dasz "zapamietaj ustawienia" i dasz agree" ;) na polaczenie z internetem steam.exe

Co to trojana to troche dziwne ja czegos takeigo nie mialem :> Mozliwe ze za 1 razem dales blokuj i on teraz widzi go jako "trojana"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.