pieb!!o [ Pretorianin ]
Steam<>Kaspersky IS 6.0
Gdy zainstalowałem steam to mój antywirus wykrył go jako groźnego trojana !! Wy też tak macie , czy to tylko mój kaspersky działa nie tak??
Ja ustawić antywirus abym mógł swobodnie grać?? ( które porty odblokować itp>? )
Babiczka [ Generaďż˝ ]
Pamietaj ze kaspersky niestety lekko ping zwieksza na ustawieniach standardowych :> Poszukaj w ustawieniach Kaspera lub firewalla juz nie pamietam.Bedzie tam napisane cos o szybszym dzialaniu lacza .... Jak zmienisz na dolne ustawienia ping bedzie spoko
Nie potrzebujesz odblokowywac portow :> wystarczy ze dasz "zapamietaj ustawienia" i dasz agree" ;) na polaczenie z internetem steam.exe
Co to trojana to troche dziwne ja czegos takeigo nie mialem :> Mozliwe ze za 1 razem dales blokuj i on teraz widzi go jako "trojana"